fbpx
Close

Alar Hutrov: lõpetus sellisel kujul oli täpselt see, mille järgi Pärnusse läksin

Avatar
-Alar Hutrov Cage 47 kaalumisel | Foto: Erakogu

Laupäeval, 6. juulil toimus Pärnus võitlusspordiüritus Fightland. Suvepealinnas võisteldi nii klassikalises kui ka kickpoksis ning ka sportlikus vabavõitluses. Profikarjääri seitsmenda matši pidas spordiklubi Englas võitleja Alar Hutrov.

Kahe kaotuse kõrvale profikarjääri viienda võidu teeninud Hutrov alistas venelase Ivan Jonitševi teises raundis tagant kägistusega. “Matšiks valmistumisega alustasin põhimõtteliselt kohe pärast eelmist matši (Hutrov kaotas 27.04 Soome profiliiga üritusel Cage 47 Joel Arolainenile kohtunike ühehäälse otsusega – toim.). Teadsin, et eelmine matš Soomes läks osaliselt rooste nahka, sest ma ei olnud pikalt võistelnud, aga seda saabki parandada ainult võisteldes. 12. juunil tuligi pakkumine Fightlandi matšile ja sealt maalt toimus vormi ajastamine ürituseks. Lühike ettevalmistus, aga vorm oli hea ning trennipausi vahepeal ei olnud,” sõnas Hutrov portaalile Fightsports24.ee.

“Selline teistsugune matš oli minu jaoks, kus õnnestus oma maasvõitluse oskuseid näidata nii all kui ka peal domineerides. Lõpetus sellisel kujul oli täpselt see, mille järgi Pärnusse läksin. Esimest korda üldse kujutasin oma peas ette, kuidas teadvusetu vastane maas taastub ja kuidas peaksin siis käituma. Naljakal kombel nii juhtuski,” rääkis profikarjääri teise lõpetuse kirja saanud Hutrov.

“Vastane oli huvitava maadlusstiiliga ja tegi asju, mida Kaupo Kokamägi arvas, et ta võiks teha. Enne matši ma temast midagi ei teanud. Venelase sportlik tase tundus korralik, pidin nöörides hoidmisega vaeva nägema ning mahaviimised kujunesid rasketeks. Tehniliselt tundsin end maas paremana ja kasutasin seda ka kohe ära. Hetkel on käimas väike paus – taastun matšist, seejärel algab taas raske töö, et võimalusel sügisel võistelda. Puuri soovin naasta esimesel võimalusel. Kuna vigastusi pole, vorm on hea ja kehakaal korras, siis võin seda ka väikese etteteatamisega teha,” lisas Hutrov.

scroll to top
Inline
Inline