fbpx
Close

Alistair Overeem: tahan järgmiseks vastaseks Volkovit

Avatar
-Alistair Overeem ja Aleksei Oleinik | Foto: Valery Sharifulin/TASS/Scanpix

20. aprillil toimus Venemaal, Peterburis UFC Fight Night 149, mille peamatšis kohtusid Alistair Overeem (6. NED, 45-17) ja Aleksei Oleinik (9. RUS, 57-12). Raskekaallaste duellist väljus võitjana Overeem, nokauteerides Oleiniku esimeses raundis. Algselt pidi hollandlane kohtuma teise venelase, Aleksander Volkoviga, kes aga pidi mõõduvõtust vigastuse tõttu loobuma 18 päeva enne matši.

“Iga matš UFC-s on raske. Iga võitleja on ohtlik ning pakub unikaalset väljakutset. Ma keskendusin endale ja enda vormile, mis oli suurepärane. Nägin täna palju silmapaistvaid esitusi, eriti kaukaasia venelaste poolt. Nad suudavad alati muljet avaldada oma hea maadluse ja püstivõitlusega. Venemaa on üks vabavõitluse sünnipaiku, siin on alati hea võistelda. Minu esimene matš Venemaal oli 19 aastat tagasi, Jekaterinburgis. Venemaa on selle aja jooksul palju muutunud, tol ajal oli palju Ladasid,” sõnas 38-aastane Overeem ürituse järgsel pressikonverentsil.

“Ma ei tundnud Oleiniku maadluses ohtu, minu tiim valmistas mind suurepäraselt maasvõitluseks ette. Oleinik küll püüdis maadelda ja oma lemmikut, Ezekiel-kägistust mulle peale saada, kuid suutsin ära kaitsta, enne kui see ohtlikuks oleks muutunud. Hetkel on liiga vara rääkida tiitlimatšist, tahan võtta kolm järjestikust võitu, enne kui sellele mõtlen. Kaks on kirjas, lähme kolmanda järele, tahaks uuesti võistleda septembris ja siis võib-olla aasta lõpus ka veel.

Ma tahaksin võidelda Aleksander Volkoviga. Ma valmistusin tema jaoks pikalt ja see vastasseis pakub mulle endiselt huvi. See ei juhtnud nüüd, aga loodan, et järgmises matšis lähme Volkoviga kokku. Ma hetkel ei oota re-matše Curtis Blaydesi või Francis Ngannouga, tahan võidelda Volkoviga ja peale seda vaatame, kes tuleb järgmiseks,” lisas Peterburis oma MMA-karjääri 45. võidu teeninud hollandlane.

Vaata ürituse järgset pressikonverentsi täispikkuses (Overeem alates 43.30):

scroll to top
Inline
Inline