fbpx
Close

Cage 47 | Alar Hutrov: võhm vedas mind alt

Avatar
-Alar Hutrov ja Joel Arolainen | Foto: Kaupo Kokamägi

Laupäeval, 27. aprillil toimus Helsingis vabavõitlusüritus Cage 47. Võitlusõhtu esimeses matšis käisid puuris Eesti profivõitleja Alar Hutrov (Englas, 4-2) ja soomlane Joel Arolainen (1-0).

Eestlane pidi tunnistama 2017. aasta amatööride MM-i hõbeda mehe paremust. Maadlust domineerinud Arolainen teenis võidu kohtunike ühehäälse otsusega. “Tundus, et võhm vedas alt ja sellega läks teravus ja fookus. Arvan, et püsti olin parem tast, treener Vallo Hannus arvab sama, võtsin kindlate löökidega rohkem punkte,” sõnas Hutrov portaalile Fightsports24.ee.

Teises raundis tabas eestlane parema high-kickiga 23-aastast soomlast ning proovis koheselt vastasele giljotiin-kägistust peale saada. “See jalalöök oli riivekas ja väga tugevalt ei tabanud, tal jäid minu arust käed ka ette veidi. Tekkis võimalus giljotiin peale panna, aga see libises kiirest maha ja olin selleks hetkeks juba alla jäänud. Arolainen liikus peal õigetesse nurkadesse ja giljo-võimalus kadus seetõttu kiiresti,” lisas 27-aastane eestlane.

“Hetkel järgmist fighti ees ei ole, kuid tahaksin esimesel võimalusel uue matši teha. Lähen tagasi trenni, et vead parandada. Matšid tugevate vastastega on alati teretulnud,” avaldas spordiklubi Englas profivõitleja soovi võimalikult kiirelt puuri naasta.

scroll to top
Inline
Inline