fbpx
Close

Cage 47: Sten Saaremäe jätkab Soome vabavõitluse esiliigas kaotuseta

Avatar
-Sten Saaremäe | Foto: Ain Liiva/Yakuza Fight

Laupäeval, 27. aprillil toimus Helsingis vabavõitlusüritus Cage 47. Põhjanaabrite suurimas MMA promotsioonis läksid vastamisi spordiklubi Englas võitleja Sten Saaremäe ja soomlane Markus Rytöhonka. Sulgkaalus toimunud matši võitis Saaremäe kohtunike enamuse otsusega.

Saaremäe tabas soomlast mitmel korral tugevate kätelöökidega ning suutis esimeses kahes raundis kontrollida maadlus-vahetusi, saades nii full mounti kui ka seljakontrolli. Kolmandasse raundi tuli agressiivselt Rytöhonka, viies eesltase kohe raundi alguses maha. Soomlane tegi head tööd kontrollides Saaremäed maas, kuid lõpetusele lähedale ei jõudnud. Sellegi poolest ei saanud eestlane alt välja ning pidi pingutama, et kaitsa Rytöhonka ground and poundi, võitjaks kuulutati kohtunike enamuse otsusega Saaremäe.

Võit Cage 47-el oli 27-aastasele eestlasele viiendaks ning teiseks järjestikuseks Soome suurimas vabavõitlussarjas. Veebruaris, Cage 46-el võitis Saaremäe soomlast Ville Mankineni kohtunike ühehäälse otsusega. Rytöhonkale oli kaotus profikarjääri kolmandaks, võite on soomlasel kogunenud viis.

scroll to top
Inline
Inline