fbpx
Close

Cage 47 | Sten Saaremäe: vastane ütles, et see oli tema karjääri kõige raskem matš

Avatar
-Sten Saaremäe Cage 47 ürituse kaalumisel | Foto: Kaupo Kokamägi

Laupäeval, 27. aprillil toimus Helsingis vabavõitlusüritus Cage 47. Sten Saaremäe (Englas 5-1) võitis oma profikarjääri kuuendas matšis Markus Rytöhonkat (5-3-1) kohtunike enamuse otsusega. Samal võitlusõhtul võistlenud Alar Hutrov pidi vastu võtma kaotuse.

Kahes esimeses raundis suurepärast võitlust näidanud Saaremäe on võiduga rahul, kuid ei pea oma esitust kaugeltki ideaalseks. “Löökidega sain hästi pihta, aga ta oli väga terav siiski. Ma ei tormanud, otsisin oma võimalusi, aga seekord jäi maasvõitluses pisut puudu. See on ka koht, mis vajab mul tööd,” sõnas võidukas Saaremäe portaalile Fightsports24.ee.

Kolmandas raundis 27-aastane eestlane väsis ning vastane suutis pea terve raundi maasvõitluses domineerivas asendis olla. “Vastane võttis kõvasti kaalu ja olin kergem mees, kuid see pole vabanduseks, on mida trennis parandada. Teises raundis tabasin teda hästi ning see muutis tema mahaviimise katsed lohakaks. Olin kolmandas raundis juba väga väsinud ja Rytöhonka oli peal väga raske. Püüdsin põgeneda, aga jaksust jäi puudu. Allaandmine ei tulnud kõne allagi! Rytöhonka ütles, et see oli tema karjääri kõige raskem matš,” rääkis Englase spordiklubi esindav profivõitleja.

Põhjanaabrite suurimas vabavõitlusliigas teise järjestikuse võidu teeninud eestlane jätkab üle lahe pilkude püüdmist. “See oli väga vinge võit, mis paneb mind kindlasti heasse kohta tuleviku suhtes. Naudin tänast ja olen emotsionaalne, lähipäevil jõuab paremini kohale, millega hakkama sain. Kodus istume treenerite ja mänedžeriga maha ja paneme plaani paika, mis järgmiseks,” lisas neli matši järjest võitnud Saaremäe.

scroll to top
Inline
Inline