fbpx
Close

Cage 47 | Vallo Hannus Hutrovi kaotusest: aastasel pausil oli kindlasti oma mõju

Avatar
-Vallo Hannus | Foto: MMA Raju

Laupäeval, 27. aprillil toimus Helsingis vabavõitlusüritus Cage 47. Puuris käis kaks eestlast, Sten Saaremäe (Englas, 5-1) võitis kohtunike enamuse otsusega Markus Rytöhonkat (5-3-1). Alar Hutrov (Englas, 4-2) kaotas kohtunike ühehäälse otsusega Joel Arolainenile (1-0). Eesti sportlasi oli võistlustel juhendamas püstivõitluse treener Vallo Hannus.

“Sten tegi kahes esimeses raundis superesituse – vastane polnud kaugel ei nokaudist ega ära kägistamisest. Kolmandat raundi me muidugi kaotama ei läinud, aga ilmselgelt vajas soomlane võiduks kindlasti lõpetust. Steni kahe esimese raundi edu oli lihtsalt nii vägev. Väga ilus ja tähtis võit Stenile,” sõnas klubis 3D Treening treenerina ametis olev Hannus portaalile Fightsports24.ee

“Alari kaotust me veel alles analüüsime, kuid aastasel pausil oli kindlasti oma mõju,” nägi treener viimati möödunud aasta aprillis võistlustules käinud Hutrovil ringiroostet. “Vastane oli ka ilmselgelt kõva mees – MM-i hõbemedaleid papist poistele ei anta,” lisas Eesti sportliku vabavõitluse liidu juhatusse kuuluv Hannus.

Hutrovi vastu profikarjääri esimese võidu teeninud Arolaineni näol on tegemist 2017. aasta IMMAF-i maailmameistrivõistluste hõbedamehega. Kümmekond aastat tagasi ka MMA Rajul võistlemas käinud Rytöhonka tuli pärast kuue aastast pausi vabavõitluse juurde tagasi 2017. aastal, laupäevane matš oli talle Cage liigas kolmandaks.

scroll to top
Inline
Inline