fbpx
Close

Duel Fight Series 3: Eesti vs Hiina maavõistlus pakkus mitmeid tuliseid vastasseise

Avatar
-Ott Remmer ja Li Yankun | Foto: Duel Fight Series

Laupäeval, 13. aprillil toimus Tallinnas, Tondiraba Jäähallis võitlusspordiüritus Duel Fight Series 3: Eesti vs Hiina. Fightcardil oli 12 matši, kaks eelmatši ning 10 kickpoksi lahingut Eesti ja Hiina koondiste vahel. Eesti koondis võitis kümnest matšist kuus ning võistkondlik karikas jäi koju.

Ürituse peamatšis kohtusid Mirkko Moisar ja Dong Wenfei. Tempokas ja tasavägises matšis, kaaluklassis -71 kg kuulutati kohtunike otsusega 3:0 võitjaks eestlane.

Hendrik Themas kohtus kaalukategoorias -80 kg Liu Dachengiga. Themas survestas endale omaselt pidevalt vastast, tabades low kicke, Dacheng vastas tugevate sirgetega. Tasavägise matši võitis Themas kohtunike otsusega 2:1.

Markko Moisar ja Jin Ying pakkusid vaatajatele vägeva võitluse kaaluklassis kuni 63 kg. Kõrge tempoga matšis kuulutati võitjaks eestlane, kohtunike otsusega 3:0.

Maikel Astur, kes oli oma vastasest Bo Fufanist koguni 15 cm pikem, suutis oma pikkuse-eelist hästi ära kasutada, tabades distantsilt lüües selgelt enam, kui hiinlane. Kaaluklassis kuni 77 kg toimunud matši võitjaks kuulutati eestlane, kohtunike otsusega 3:0.

Ott Remmer võitis kaaluklassis -71 kg toimunud matšis hiinlast Li Yankuni. Kogu fighti kontrollinud Remmer otsustas matši saatuse teise raundi alguses, kui tabas Yankuni terava vasakhaagiga, mis hiinlase nokauteeris.

Andres Oitsar kaotas kaaluklassis -73,5 kg toimunud matši Jiao Fukaile kohtunike otsusega 3:0.

Kaalumisel kähmlusesse sattunud Daniil Gayduk ja Wang Wanli pidasid maha tulise matši kaalukategoorias -65 kg. Gayduk alustas fighti tugevate pöördelt löökidega kehasse ning võitis esimesed kaks raundi kindlalt. Kolmandas raundis asus Wanli aktiivselt nokauti otsima ning eestlane mängis selgelt passiivsemalt, teades, et kaks raundi on võidetud. Nii ka oli, Wanli Gayduki nokauti lüüa ei suutnud ning kohtunike otsusega 3:0 kuulutati võitjaks eestlane.

Astrid Johanna Grents kaotas kaaluklassis -57 kg toimunud matšis Li Mingruile kohtunike otsusega 2:1.

Volha Zhurauskaya kaotas kaaluklassis -65 kg toimunud matšis Yang Ruijiele kohtunike otsusega 2:1.

Rainer Valing kaotas kaaluklassis -65 kg toimunud matšis Zheng Bo´le kohtunike otsusega 3:0.

Andrei Manzolol läks kuni 85 kg toimunud MMA matšis kõigest 30 sekundit, et sirge käelukuga alistada ukrainlane Maxim Soroka.

Õhtu avamatšis võitis Crista Padu kuni 51 kg toimunud fightis lätlannat Anniya Mekshat kohtunike otsusega 3:0.

scroll to top
Inline
Inline