fbpx
Close

Duel Fight Series’il ringi minev Ott Remmer: olen rahul Eestis võistlemisega

Avatar
-Ott Remmer | Foto: Ain Liiva/Yakuza Fight

13. aprillil toimub Tallinnas, Tondiraba Jäähallis võitlusspordiüritus Duel Fight Series 3 Eesti VS Hiina. Üheks ringi minevaks sportlaseks on Ott Remmer (21-11), kes tahab järgmisel etteastel parandada eelmises matšis tehtud vead.

“Valmistumine on läinud sarnases rütmis nagu eelnevateks matšideks, rõhku olen pööranud viimase matši (Remmer kaotas Yakuza Fight 5 ürituse nelja mehe turniiri poolfinaalis poolakale Damian Piskorzile – toim.) vigade korrigeerimisele,” sõnas Remmer Fightsports24.ee portaalile.

Tartlase sõnul on Duel Fight Series-il arvastatav võimalus Hiina üritusekorraldajatele silma jäämiseks. “Võimalus on suur ja see on otse koju kätte toodud. Olen vastase mõnda matši videost vaadanud. Tundub olevat üsnagi agressiivne ja survestav poksija, kes on varem teinud matši tuntud hollandlase Albert Krausi vastu,” iseloomustab Remmer oma vastast Li Yankuni.

“Tulevikuks on mõned matšid kokku lepitud, aga täpsemalt ei tahaks praegu rääkida. Võistlusi, kus osaleda, on hetkel piisavalt, ei saa kurta. Kui tehtaks pakkumine piiri tagant ja tingimused sobivad, oleksin valmis välismaal matše tegema küll. Hetkel olen rahul Eestis võistlemisega, võimalused ja tingimused on igati head,” kiidab Tartu Taipoksiklubi esindav võitleja kohalike olusid.

scroll to top
Inline
Inline