fbpx
Close

Eesti MMA-võitleja tegi debüüdi Soome suurimas vabavõitlussarjas

Avatar
-Alar Hutrov Cage 47 kaalumisel | Foto: Erakogu

Laupäeval, 27. aprillil toimus Helsingis vabavõitlusüritus Cage 47. Spordiklubi Englas profivõitleja Alar Hutrov kohtus karjääri kuuendas matšis 2017. aasta IMMAF-i maailmameistrivõistluste hõbemedalisti Joel Arolaineniga. Sulgkaalus toimunud matši võitis Arolainen kohtunike ühehäälse otsusega.

23-aastane Arolainen asus kohe avaraundist maadlema, tehes seda edukalt. Soomlane suutis Hutrovi igas raundis maha viia, kuid lõpetusele lähedal ei olnud. Hutrov tabas teise raundi keskel Arolainenit jalalöögiga pähe ning proovis seejärel giljotiin-kägistust, kuid ei saanud tugevat haaret ning jäi maadlus-vahetuses hoopis alla. Kolmanda raundi alguses asus Arolainen eestlast tugevate low-kickidega lööma ning viis raundi keskel võitluse taaskord maha.

Hutrov jäi mitmel korral hätta maadluskaitsega ning pidi vastu võtma profikarjääri teise kaotuse, võite on eesltasel neli. Hutrovile ja Arolainenile oli see juba kolmandaks korraks mõõtu võtta, kõik kolm korda on peale jäänud soomlane. 2017. aasta amatööride MM-i hõbedale oli matš Cage 47-el profidebüüdiks.

scroll to top
Inline
Inline