fbpx
Close

Eesti poksikoondise koordinaator: Ainar Karlson ei ole hetkel füüsiliselt heas seisus

Avatar
-Eesti poksikoondis | Foto: Artur Sinilill

Eesti poksikoondis alustas eelmisel nädalal valmistumist juuni lõpus toimuvateks Euroopa mängudeks. Ettevalmistust alustati treeninglaagriga, Tartus ja Viljandis. Esimene kontrolltunriir, kus Eesti poksijad ringi lähevad toimub 6.-12. maini Peterburis.

Euroopa mängudele sõitvast poksikoondisest olid laagris esindatud Kirill Serikov, Pavel Kamanin, Stiven Aas, Ainar Karlson ja Valeri Tsernoglaski. Puudu oli koolieksamitega hõivatud olev Semjon Karhanin. “Täna peaksin koondise liidriks Stiven Aasi. Tegime asti juures meditsiinilist kontrolli sportlastele ja Ainar Karlson kahjuks ei ole hetkel kõige paremas seisus, just füüsilise poole pealt,” rääkis Eesti koondise koordinaator Artur Sinilill portaalile Fightsports24.ee.

“Panime arstidega plaani paika, kuidas edasi minna. Ainari füüsilist taset on väga palju vaja tõsta. Ta on natuke ennast käest ära lasknud minna. Kui sportlane on Eesti meister ja tal kodus võrdväärseid vastaseid ei ole, ei tähenda, et ta rahvusvahelisel tasemel läbi lööks. See, et Ainar kunagi rahvusvahelisel tasemel läbi lõi ei tähenda, et ta täna seda kohe teha võiks, kui ta ei ole piisavalt selle jaoks panustanud,” lisas Sinilill.

“Aga loomulikult, varianti on, selle jaoks tuleb tööd teha. Meil on poolteist kuud aega Euroopa mängudeni ja teeme kõik, et Ainar saaks võimalikult heasse vormi selleks ajaks. Paneme treeningprogrammi paika ja asume tööle,” ütles Sinilill, lisades, et lootus Euroopa mängudelt Eestile medal tuua on olemas.

scroll to top
Inline
Inline