fbpx
Close

Glory 65 pakub kickpoksifännidele kaks tiitlimatši

Avatar
-Marat Grigorian | Foto: Stephane Vansteenkiste/SIPA/Scanpix

17. mail toimub Hollandis, Utrechtis kickpoksi üritus Glory 65. Maailma juhtiv kickpoksi võistlussari pakub fännidele kaht tiitlimatši.

Keskkaalu tiitlit asub kaitsma Alex “Po Atan” Pereira (BRA, 29-6, 17 KO). Tema vastaseks on varasem Glory keskkaalu meister ning oma kodulinnas võistlev Jason “Psycho” Wilnis (NED, 31-9-1, 9 KO). Pereira ning Wilnis on omavahel varasemalt juba kahel korral kohtunud, mõlemis senipeetud matšis on võidu võtnud seekord väljakutsujaks olev Wilnis. Kes teiseseas omab võitu ka praegu UFC keskkaalus tegusid tegeva Israel Adesanya üle.

Brasiillane Pereria on pärast viimast kaotust Wilnisele võitnud Glory sarjas kuuest matšist viis. Pereria jaoks on 17. mail toimuv võitlus neljandaks järjestikuseks Glory keskkaalu tiitli kaitsmiseks.

Ürituse teises tiitlimatšis asub viiendat korda Glory kergekaalu tiitlit kaitsma Sitthichai “The Killer Kid” Sitsongpeenong (Tai, 122-30-5, 32 KO). Väljakutsujaks on Marat “The Armenian Devil” Grigorian (ARM, 60-11-1, 35 KO). Sitthichai ja Grigorian on omavahel samuti kohtunud. 2015. aasta detsembris toimunud matšis teenis kohtunike enamus-otsusega võidu Tai kuningriigi võitleja.

scroll to top
Inline
Inline