fbpx
Close

Helsingi King of Kingsil võistlev Crista Padu: au on sellise võitleja vastu ringi minna, mul ei ole midagi kaotada

Avatar
-Crista Padu | Foto: Duel Fight Series

Reedel, 17. mail toimub Helsingis võitlussarja King of Kings üritus. Põhjanaabrite juurde sõidab võistlema ka kaks eesti kickpoksijat. Kokku toimub võitlusõhtul 11 matši, kulminatsiooniks on KoKi tiitlimatš, kaaluklassis -85 kg.

13. aprillil Tallinnas toimunud Duel Fight Series’il Hiina kikcpoksija Wang Wanli alistanud Daniil Gayduk läheb kuni 65 kiloste meeste matšis vastamisi Kristoffer Bjorkskogiga. Samuti aprillis DFS’il võistlenud ning võiduka profidebüüdi teinud Crista Padu läheb vastamisi kogenud soomlanna Satu Mykkäneniga.

Viljandi Kondor Fight Clubi esindava Padu sõnul on ettevalmistus sujunud hästi. “Olen treeningutel rõhku pannud vastupidavusele ja löökide plahvatuslikuse arendamisele. Kui King of Kingsilt pakkumise saime, käis peast läbi palju mõtteid, kõigest nädalane valmistumisaeg ning kaal vaja ka alla saada, aga otsustasime kiirelt, et teeme ära,” rääkis 20-aastane Padu portaalile Fightsports24.ee

Kõigest kaks aastat võitlusspordiga tegelenud eestlanna teenis aprillis toimunud Duel Fight Series’il kindla võidu lätlanna Anniya Meksha üle. Tondiraba jäähallis toimunud matšis tugevaid low-kicke näidanud Padu sõidab kodumaalt väljapoole võistlema esmakordselt. “Tean, et Mykkänen on varasemalt Euroopa meistriks tulnud nind MM-il pronksi saanud poksija. Kindlasti on tal eelis, kuna on pidanud rohkem matše, kuid usun, et olen talle võrdne ja väärt vastane. On ainult au sellise võitleja vastu ringi minna ning mul ei ole mitte midagi kaotada,” sõnas viljandlanna.

“Käin täiskohaga tööl ning seetõttu ei jõua päris nii treenida nagu tahaks, aga teen sedavõrd palju, kui aega on. Kondoris on mu treeneriks Ringo Tipp, treeningpartneriteks on enamasti Sigrid Kapanen või Martin Saik. Meil on trennis väga hea ja sõbralik õhkkond, saab nalja ja ka tõsiselt trenni tehtud. Hoiame kokku ja toetame üksteist alati,” lisas Padu. Eestlanna nurgameeskonda kuuluvad KoKi Soome etapil treener Ringo Tipp ning Martin Saik. Reede õhtuse võitlusõhtu avamatšiks ongi Padu ning Mykkäneni vastaseis.

Kogu King of Kings Helsingi võitluskaart:

Peamatš KoKi maailmameistritiitlile -85 kg: Raimonds Aukstikalnis – Daniel Forsberg

-77 kg: Raimondas Avlasevicius – Tommi Savolainen
-71 kg: Mantas Grubliauskas – Niko Korventaus
-77 kg: Tomasz Zamyslowski – Ali Taimouri
-65 kg: Daniil Gayduk – Kristoffer Bjorkskog
-65 kg: Lauri Suomela – Dariusz Skoczek
-65 kg: Janis Freimanis – Pok Biil
-60 kg: Abdifatah Khalif – Alireza Aholami
-69 kg: Matas Pultarazinskas – Sami Leinio
-65 kg: Henri Kurttila – Timo Venalainen
-50 kg: Crista Padu – Satu Mykkänen

Võistlus saab alguse reede õhtul 19.30. Tasuline ülekandepilet maksab kuni reedeni 4.99€, võistluspäeval 6.99€.

scroll to top
Inline
Inline