fbpx
Close

Hendrik Themas: lähen tugevat matši tegema, sõltumata sellest, kas jään kellelegi silma või mitte

Avatar
-Hendrik Themas ja Liu Dacheng | Foto: Duel Fight Series

13. aprillil toimub Tallinnas, Tondiraba Jäähallis Duel Fight Series 3: Eesti VS Hiina. Ürituse eelviimases matšis lähevad vastamisi Hendrik Themas ja Liu Dacheng.

“Valmistumine kulgeb tavapärases rütmis. Võistluskalendrist on näha, et olen aastaringselt vormis ja valmis võitlema. Vahetult enne fighte lasen treeningkoormuse pisut alla, et matši ajaks olla maksimaalselt terav ja plahvatuslik. Vaatasin vastasest, Liu Dachengist, ühte videot ja tean millise mehega ringis võitlen. Olen varasemalt läinud fightima nii põhjaliku kui ka olematu kodutöö pealt. Leian, et liigne analüüs on sel puhul ülemõtlemine. Usaldan oma treenerit, Kevin Rennot, kes teeb analüüsi ja vastavalt juhendab. Keskendun selle, kuidas ise parim olla ja vastase võimalikele tegudele ei mõtle,” rääkis 29-aastane kickpoksija Fightsports24.ee portaalile.

Liigset ülemõtlemist vältiv Themas läheb ringi endast alati maksimumi andma. “Lähen tugevat matši tegema, sõltumata sellest, kas jään kellelegi silma või mitte. Poksiringis võitled ju niiöelda ellujäämise nimel. Kahtlemata on antud üritusel suur tõenäosus hea soorituse puhul luua võimalusi Hiinas võistlemiseks. Ma pole selle pilguga Hiina koondist uurinud, et kas nad on kümme oma rahvuse parimat, taaskord – ülemõtlemine. Usun, et selline suurriik nagu Hiina ei saada siia mehi end häbistama. Vastased on tugevad, see on kõigi huvides, nii publiku, koondiste kui ka korraldajate.”

“Võistlusgraafik on ideaalne! Nii juba kolm aastat ja 22 profimatši. Olen professionaalne fighter, kelle asi on võidelda. Kui ma tasa ja targu tegutseks, oleks tänaseks võib-olla ainult 3 matši ning sportimine tunduks rohkem nagu hobi. Kui Martynas Jasiunas tuleb järgmisele The League´ile võistlema, siis las ta tuleb. Kui me peaks Jasiunasega matsi tegema, siis ma võidaks. Eelmisel võistlusel ta jättis hea mulje – atleetlik ja hea vastupidavusega. The League´il võib juhtuda, et lähen taaskord vastakuti Maikel Asturiga. Kui kohtume, siis võtan oma võidu. Selleni aga on veel aega, mitmeid fighte on vahepeal ees ootamas. Hetkel keskendun Duel Fight 3´le,” lisas Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemiat esindav Themas.

scroll to top
Inline
Inline