fbpx
Close

Kas Conor McGregor tõesti lõpetas sportlaskarjääri?

Avatar
-Conor McGregor | Foto: Reuters/Scanpix

26. märtsil teatas varasem UFC sulg ning kergekaalu meister Conor McGregor twitteris, et lõpetab sportlaskarjääri. Kui tõesti nii peaks olema jääb iirlase vabavõitluskontole 21 võitu (18 KO, 1 SUB, 2 DEC) ja 4 kaotust (4 SUB).

“Kiire teadaanne, ma olen otsustanud lõpetada võistlemise spordialal, mida ametlikult tuntakse kui sportliku vabavõitlust. Soovin oma endistele kolleegidele edu edaspidisteks võistlusteks. Ma liitun oma vanade kaaslastega, kes juba on pensionil. Proper Pina Coladad minu kulul sõbrad!” Kirjutab McGregor twitteris.

Kas 30-aastane iirlane tõesti lõpetab karjääri? Või kasutab ära fännide tunnetel mängimist, et saavutada paremaid lepingutingimusi UFC-ga? Hiljuti levis kõlakas, et McGregor soovib omada UFC osakuid. Üsna tõenäoliselt see mõte UFC presindendile Dana White-ile ja liiga omanikele WME-st ei meeldinud. Samuti jäi ära matš McGregori ja Donald “Cowboy” Cerrone vahel, mis paistis juba üsnagi kindel olevat. Ära jäämise põhjuseks olevat Cerrone sõnul olnud McGregori pirtsakus, mis ei lubanud tal võistleda ürituse eelviimase matšina (Co-main event – toim.).

“Tal on raha, et sportlaskarjäär lõpetada ja ta viski müüb väga hästi. See on mõistetav, mina tema asemel lõpetaksin karjääri samamoodi. Ta lõpetab sportlaskarjääri, mitte töötamise. Viskiäri hoiab teda tegusana ja kindlasti on tal tegevusalasid teisigi.” Sõnas UFC president Dana White kommentaaris Bleacher Reportile. White-i kommentaarist jääb mulje, justkui ta tunneks kergendust sellest, et ei pea enam pirtsaka McGregoriga tegemist tegema ja loodabki, et iirlane karjääri lõpetaks.

scroll to top
Inline
Inline