fbpx
Close

Kas pühapäevane matš Miocici vastu jääb Daniel Cormieri karjääri viimaseks?

Avatar
-Daniel Cormier | Foto: ZUMAPRESS.com/Scanpix

Eesti aja järgi pühapäeva varahommikul toimub UFC 241 võistluskaart, mis kulmineerub raskekaalu tiitlimatšiga, kus võtavad omavahel mõõtu raskekaalutiitlit kaitsev Daniel Cormier (22 võitu, 1 kaotus) ja Stipe Miocic (18 võitu, 3 kaotust). Õhtuses teises peamatšis naaseb pärast kolmeaastast pausi võistlustulle fännide lemmik Nate Diaz (19 võitu, 11 kaotust), kelle vastaseks on endine UFC kergkaalu meister Anthony Pettis (22 võitu, 8 kaotust).  

40-aastane Cormier on võistlusnädalal märku andnud, et kordusmatš endise tšempioni Miocic’iga võib jääda tema karjääri viimaseks. Raskekaallased jagasid puuri viimati eelmise aasta juulis, kui poolraskekaalust üles liikunud Cormier lõpetas esimese raundi nokaudiga Miocici rekordilise raskekaalu tiitlikaitse seeria. Daniel „DC“ Cormier on kaitses edukalt oma raskekaalu tiitlit novembris, kui alistas kägistusega teises raundis Derrick Lewise (21 võitu, 7 kaotust).

Endine UFC kergkaalu meister Anthony Pettis kergkeskkaalu debüüt möödus edukalt märtsis kui effektse hüpelt löögiga nokauteeris Stephen Thompsoni, mis asetas ta koheselt kergkeskkaalu ränkingus 7. kohale. Nüüd kohtub endine meister Nate Diazega, kelle viimane matš toimus kolm aastat tagasi kui ta kaotas kohtunike otsusega tasavägise lahingu Conor McGregorile. Diaz pidi oma comeback’i tegema juba eelmise aasta novembris Dustin Porier’i vastu, kuid matš tühistati viimase vigastuse tõttu. Kogu võistluspausi vältel on Diaz avalikult kritiseerinud UFC-d, kes on võitleja sõnul pakkunud talle mitteväärilisi vastaseid.

Ülejäänud võistluskaart:

Yoel Romero vs. Paulo Henrique Costa

Gabriel Benitez vs. Sodiq Yusuff

Derek Brunson vs. Ian Heinisch

Devonte Smith vs. Khama Worthy

Raphael Assuncao vs. Cory Sandhagen

Manny Bermudez vs. Casey Kenney

Drakkar Klose vs. Christos Giagos

Hannah Cifers vs. Jodie Esquibel

Kyung Ho Kang vs. Brandon Davis

Sabina Mazo vs. Shana Dobson

scroll to top
Inline
Inline