fbpx
Close

Kergraskekaalu meister Israel Adesanyale: sa kutsud mind kolmanda raundi lõpus issiks

Avatar
-Jon Jones | Foto: AFP/Scanpix

Eesti aja järgi pühapäeva hommikul, vabavõitlusüritusel UFC 236 keskkaalu vahetiitli nimel puuri minev Israel Adesanya ja valitsev kergraskekaalu meister Jon Jones on viimasel ajal meedias hakanud “viisakusi” vahetama.

“Jones on läbi aegade parim, eks? Ma juba tapsin ühe läbi aegade parima ja tulen järgmise järele, kuid enne keskendun tulevale nädalavahetusele ning keskkaallastele,” rääkis Adesanya enne matši Kelvin Gastelumi vastu TMZ Sportsile.

“Kui sa arvad, et tapsid 44-aastase Anderson Silva, siis sa ei teinud seda. Ma pole kindel, mis matši sa vaatasid. Sa edestasid läbi aegade parimat, nüüd võid tulla tõelise džungli kuningaga nussima. Sa kutsud mind kolmanda raundi lõpus issiks,” kirjutab Jones Twitteris.

Kui Adesanya peaks Kelvin Gastelumile vahetiitlimatšis kaotama, võib ta ilmselt ainult unistada matšist Jonesi vastu. Kui Nigeeria päritolu uus-meremaalane peaks aga võitma nii Gastelumi kui ka seejärel hetkel vigastusega audis oleva keskkaalu meistri Robert Whittakeri, siis on “keskkaalu meister vs kergraskekaalu meister” üsnagi tõenäoline vastasseis. Jones kohtub oma karjääri 14. tiitlimatšis, 6. juulil Thiago Santosega.

 

scroll to top
Inline
Inline