fbpx
Close

Khabib Nurmagomedov: ma pean Dustin Poirieri ära taguma

Avatar
-Khabib Nurmagomedov | Foto: Sergei Karpukhin/TASS/Scanpix

UFC kergekaalu valitsev maailmameister Khabib Nurmagomedov (27-0) käis möödunud nädalavahetus Peterburis kaasa elamas oma treeningpartnerile Islam Makhaševile. Ürituse teises peamatšis võistlenud Makhašev võitis kohtunike ühehäälse otsusega Arman Tsarukjani. Hetkel UFC 229 üritusel toime pandud korrarikkumiste eest võistluskeeldu kandev Nurmagomedov loodab sügisel puuri naasta.

“Islam tegi hea esituse, väga hea vastase vastu. Tsarukjanil on küll ainult üks UFC matš olnud, kuid ta on väga hea võitleja. Islam võitis ja tunneb ennast hästi, tema järgmine vastane peaks kindlasti olema keegi TOP-15 hulgast,” sõnas Nurmagomedov Megan Olivile antud intervjuus.

“Dustin Poirier tegi väga hea esituse. Ausalt öeldes, enne matši ma arvasin, et Holloway võidab. Poirier avaldas muljet, eriti oma poksiga. Iga matšiga tema poks muutub paremaks, ta väärib võimalust minuga tiitli eest võidelda. Olen teda pikalt jälginud, tal on hea maasvõitlus ja head löögid, aga ma pean ta ära taguma, nagu ma kõikide oma vastastega teen. Ma austan teda inimesena, praegu ma sihin tagasitulekut septembriks. Minu ja Dustini vahel tuleb hea matš,” lisas 30-aastane Dagestani võitleja.

scroll to top
Inline
Inline