fbpx
Close

Maadluse EM | Denis Bolunov: ettevalmistus läks hästi, vigastusi ei ole

Avatar
-Denis Bolunov | Foto: Maria Kilk

8.-14. aprillil toimuvad Rumeenias, Bukarestis täiskasvanute maadluse Euroopa meistrivõistlused. Eestit sõidab esindama kuus sportlast. Täiskasvanute tiitlivõistluse debüüdi teeb 20-aastane Denis Bolunov.

Euroopa meistrivõistluseks kolm laagrit teinud Bolunovi sõnul sujus ettevalmistus edukalt. “Tegime kolm tugevat laagrit, Valgevenes, Ungaris ja Taanis. Kõik laagrid läksid hästi, vigastusi ei ole. Ungaris toimus suur võistlus, Ungari GP, mis oli minu jaoks esimene Grand Prix etapp täiskasvanute seas. Saavutasin ühe võidu ja ühe kaotusega kümnenda koha, kokku osales 23 sportlast,” rääkis möödunud aasta U-20 MM-i 25. koha teeninud Bolunov.

“Suurim eesmärk selle aasta täiskasvanute EM-ik on tagada koht Euroopa Mängudele, selleks tuleb maadleda ennast esimese 15. sekka. Pean enda kaalu favoriidiks venelast Artjom Surkovi, kes on möödunud aasta Euroopa ja maailmameister.” sõnas kuni 67 kiloste meeste kreeka-rooma maadluses matile minev noormees.

Tänavustel Eesti meistrivõistlustel pronksmedaliga leppima pidanud Bolunovi sõnul muutus ta liialt enesekindlaks. “Arvan, et suurim viga oli selles, et olin liiga enesekindel. Oleksin pidanud maadlema rohkem kindla peale ja tegema kohe oma asju, mida tegin välisvõistlustel hiljem ja kus sain ka võidud kätte. Pärast EM-i tuleb kindlasti natuke puhata. Järgmised võistlused peaksid olema põhjamaade meistrivõistlused maikuus,” rääkis Korrus3 klubi esindav sportlane.

scroll to top
Inline
Inline