fbpx
Close

Maadluse EM | Epp Mäe: eesmärgiks Euroopa meistrivõistlustel on poodiumikoht

Avatar
-Epp Mäe sinises trikoos | Foto: Maria Kilk

8.-14. aprillini toimuvad Rumeenias, Bukarestis täiskasvanute Euroopa meistrivõistlused maadluses. Eestit sõidab esindama kuus sportlast, ainsa naismaadlejana läheb matile Epp Mäe.

“Jaanuaris olin kolm nädalalt Indias ja võistlesin kohalikus liigas. Viibisin Indias kolm nädalalt ning pidasin selle aja sees neli matši, mis kõik ka võitsin. Sain häid matše, tugevate vastastega. Veebruaris osalesin Rootsis toimunud võistlusel Klippan Lady Open 2019, mis oli ka EM-i eelseks testvõistluseks. Saavutasin seal viiest matšist neli võitu ning teise koha,” sõnas Klippan Openil ainult hiinlanna Wang Juani paremust tunnistama pidanud Mäe Fightsports24.ee portaalile.

“Pärast Rootsi võistlust olin seal ka laagris ning pärast seda tegin veel ühe laagri Kasahstanis. Olen proovinud leida võimalikult palju enda suuruseid vastaseid, kellega treenida saaks,” rääkis naistemaadluse raskeimas kaaluklassis (-76 kg) võistlev Mäe.

Täiskasvanute tiitlivõistlustel varasemalt kaks pronksmedalit (2015. aasta MM ja 2017. aasta EM) võitnud Mäe ei sea madalamaid sihte, kui poodiumikoht ka tänavu. “Enesele tuleb alati kõrged eesmärgid seada, poodiumikoht täidaks minu puhul selle eesmärgi. Olen jälginud turniire ning oma vastaseid. Minu kehakaalus on mitmeid võrdselt häid vastaseid ning ajutiselt ka uusi tulijaid. Usun, et medalite pärast tuleb tõsine võitlus. Pärast Euroopa meistrivõistlusi saan nädalakese Eestis olla ning seejärel jätkuvad tavapärased treeningud suunaga Euroopa Mängudele,” lisas spordiklubi Wesenberg Wrestling esindav Mäe.

scroll to top
Inline
Inline