fbpx
Close

Maadluse EM | Videod: 8. koha teeninud Aimar Andruse: järgmine siht on Euroopa mängud

Avatar
-Aimar Andruse heledas trikoos | Foto: Maria Kilk

Bukarestis toimuvatel maadluse Euroopa meistrivõistlustel võistles ainsa Eesti vabamaadlejana Aimar Andruse. 22-aastane SK Nipi kasvandik saavutas 22. osaleja seas 8. koha. Neljast matšist kaks võitu ja kaks kaotust teeninud Andruse pidi tunnistama ainult medaliteni jõudnud sportlaste paremust.

Pärast väikest puhkust asub Andruse valmistuma juunis Minskis toimuvateks Euroopa mängudeks. “Võtan nüüd väikese puhkuse, pärast mida algab ettevalmistus Euroopa mängudeks ning lähen Ukrainasse laagrisse,” sõnas kuni 74 kg arvestuses võistlev Andruse Fightsports24.ee portaalile.

“Käin Ukraina koondisega laagrites, olen neile nagu oma poiss. Minu treener Valentin Russanov on ukrainlane. Ta on käinud Eestis mitmeid kordi, võistlustel ja laagrites ning on Kohtla-Järve maadlusklubi presidendi hea sõber. Sealt tekkis kontakt ning ma sain Ukrainasse trenni minna, koostöö on kestnud umbes aasta aega,” rääkis Andruse.

Oma esitusega Euroopa meistrivõistlustel jäi 22-aastane Andruse rahule. “Tuleb väikesed vead ära likvideerida ja edasi treenida, et tulevikus kõrgematele kohtadele pürgida. Võistlen uues kaaluklassis, tuleb vastaste suuruse ja jõuga harjuda. Oleksin pidanud teatud olukordades rohkem töötama matil,” lisas Andruse EM-i kaotatud matše analüüsides.

Eelring: Aimar Andruse – Mateusz Kampik (POL) 12:3

Kaheksandikfinaal: Aimar Andruse – Zelimkhan Khadjiev (FRA) 1:7

Lohutusring: Aimar Andruse – Simon Marchl (AUT) 5:3 

Lohutusring: Aimar Andruse – Avtandil Kentchadze (GEO) 3:12

Vaata teisi maadluse EM-i matše UWW Youtube kanalilt.

scroll to top
Inline
Inline