fbpx
Close

Maikel Astur: lähen DFS-ile veenvat esitust tegema, et teenida võimalus Hiinas võistlemiseks

Avatar
-Maikel Astur | Foto: Ain Liiva/Yakuza Fight

13. aprillil toimub Tallinnas, Tondiraba jäähallis võitlusspordiüritus Duel Fight Series 3: Estonia VS China. Nagu ürituse nimigi ütleb, lähevad vastakuti Eesti ja Hiina võitlejad. Üheks võistlustulle minevaks sportlaseks on Viimsi Tigers Gym-i esindav Maikel Astur (15-2-1). 23-aastane Astur leidis treeningute kõrvalt aega, et Fightsports24.ee-ga oma mõtteid jagada. 

Kuidas Duel Fight Series-iks valmistumine kulgeb?

Treeningud sujuvad väga hästi, just lõppes tugev treeningnädal. Järgmisest nädalast läheb tempo rahulikumaks, keskendume minu trumpidele ning proovime parandada vigu.

Kui palju Sa oma vastase Bo Fufani kohta tead?

Ma veel ei ole tema eelmisi matše vaadanud, aga kindlasti teen seda. Tema hüüdnimi on “Tank”, nägin Facebookis üht klippi temast ning sealt oli näha, miks teda Tangiks kutsutakse.

Kas näed Duel Fight Series-il võimalust Hiina promootoritele silma jääda?

Kindlasti, mu üks unistusi ongi võistelda Hiina suurimates sarjades. Lähen Duelile tegema võimsat ja veenvat esitust, et teenida välja võimalus Hiinas võistlemiseks.

Võistled 18. mail ka Nr. 1 Fight Showl, kuidas niivõrd tihe võistlusgraafik Sulle sobib?

Sport on see, mida ma armastan teha. Mulle väga sobib pidev võistlemine. Kui kasutada ingliskeelset väljendit, siis I`m living my best life.

Oled osalemas ka järgmisel The League 8 mehe turniiril. Mis Sa arvad, kas möödunud võistlusel häid esitusi näidanud leedulane Martynas Jasiunas saab kutse ka sellele turniirile ja kuidas tal kaaluklass kõrgemal minna võiks, näiteks Sinu enda vastu?

Ma olen täiesti kindel, et Jasiunas osaleb sellel turniiril. Ma arvan, et kõrgemas kaalus ta on isegi teravam, kuna ei pea langetama niivõrd palju kaalu. Minu ja Jasiunase lahing oleks kindlasti väga magus. Olen kindel, et kui teen seda, mida oskan, siis on võit minu!

Pärast Yakuza Fight 5-el toimunud matši Dmitri Filipauga ütlesid, et võistlete kolmandat kora ka. Kas pidasid silmas järgmise aasta Yakuza Fighti või võitleksid temaga ka väljaspool Eestit?

Kui Filipau tahab veelkord Eestisse võistlema tulla, siis see sobib mulle väga hästi. Kui ta peaks kodus (Valgevenes – toim.) võistleda, lähen veel parema meelega sinna ja rikun tema recordit veelkord tema enda kodus.

 

scroll to top
Inline
Inline