fbpx
Close

McGregor kostitas viskist keeldun vanahärrat vasaksirgega

Avatar
-Conor McGregor | Foto: Reuters/Scanpix

Ühendriikide uudisteportaal TMZ avaldas aprillis tehtud videosalvestise, kus on näha, kuidas endine UFC sulg- ja kergkaalu meister Conor McGregor lõi Dublinis Marble Archi pubis baarileti ääres istuvat meest, kui viimane oli keeldunud vabavõitleja poolt pakutavast viskist.

Vahejuhtum jõudis esimest korda meediasse juba aprillis ning Dublini politsei on alustanud ka antud asjas menetluse. Suurema kakluse hoidsid ära teised pubikülastajd, kes vabavõitleja ka koheselt ohvrist eemale tirisid. McGregori jaoks ei ole see ainuke hiljutine skandaal, kus prominentne vabavõitleja käitumine on väljunud seadusepiiridest.

Selle aasta märtsis arreteeriti 31-aastane McGregor Miamis, kui iirlane ründas temaga pilti soovinud fänni ning viskas puruks tema telefoni. McGregor suutis tol korral kriminaalkaristusest hoiduda, kuna ohver võttis oma süüdistuse tagasi, kui McGregor oli hüvitanud tekitatud kahju. Eelmainitud instendist on olemas ka turvakaamera salvetus.

Samuti avaldas  New York Times märtsis loo, mille kohaselt on McGregor kahtlustatav vägistamiskatses, mis leidis aset 2018. aasta detsembris. Antud kriminaalmenetlus veel kestab ning McGregori täpne seos kuriteoga ei ole veel selge.

Conor McGregor võistles viimati eelmise aasta oktoobris, kui ta kaotas alistusega neljandas raundis kergkaalumeistrile Nurmagomedovile. Nii McGregorit kui Nurmagomedovit karistati lühiajalise võistluskeeluga pärast matši aset leidnud kakluse eest. UFC presidendi Dana White’i sõnul loodab McGregor uuesti võistleda selle aasta lõpus.

scroll to top
Inline
Inline