fbpx
Close

Miks poksib Tyson Fury sakslase Tom Schwartzi vastu?

Avatar
-Tyson Fury ja Deontay Wilder | Foto: Action Images via Reuters/Scanpix

Pärast Tyson Fury ja Deontay Wilderi viigiga lõppenud tiitlimatši lootsid paljud, et mehed uuesti ringis kohtuksid ja parema mehe välja selgitaksid. Nüüdseks on mõlemad omale uued vastased saanud. Wilder poksib 18. mail Dominic Breazeale (20-1) vastu. Fury vastaseks on sakslane Tom Schwartz (24-0). Kui Wilderi vastane Breazeale hoiab BoxReci raskekaalu rankingus kümnendat kohta, siis sakslane Schwartz on alles 42. kohal. Miks poksib Fury nii madala rankigukohaga sportlase vastu?

Põhjus peitub Schwatzi WBO rankingus, sakslane hoiab selles arvestuses lausa teist kohta, kui Fury on alles neljas. 30-aastane britt loodab seega lähiajal saada kohustuslikuks väljakutsujaks Anthony Joshua tiitlitele. Hiljuti teatas raskekaalu tulemisest varasem poolraskekaalu maailmameister Oleksander Usyk ning konkurents raskekaalutiitlite eest muutus veelgi tugevamaks.

Praegune WBA, IBF, WBO ja IBO maailmameister Joshua kaitseb oma tiileid 1. juunil, New Yorgis. Väljakutsujaks on ameeriklane Jarell Miller (23-0-1).

scroll to top
Inline
Inline