fbpx
Close

Number 1 Fight Show: Vorovski vastane läks keset matši ringist minema

Avatar
-Number 1 Fight Show | Foto: Mihhail Triboi/Nr 1 Fight Show

Laupäeval, 18. mail toimus Tallinnas, Tondiraba jäähallis Number 1 Fight Show. Üheteistkümnendat korda toimunud võitlusspordiüritus tõi ringi parimad kodumaised kickpoksijad, eesotsas Maxim Vorovskiga. Võitlusõhtu pakkus seitset kickpoksi profimatši ning üht vabavõitluslahingut.

Number 1 Fight Show üheteistkümnenda hooaja peamatšis läksid vastamisi hetkel Eesti parimaks kickpoksijaks peetav Maxim Vorovski, kes on varasemalt võistlenud ka maailma esisarjas Glory. Eestlase vastaseks oli samuti varasem Glory veteran, marokolane Samir Boukhidous. Otsivalt kulgenud avaraundis kumbki poksija liigseid riske ei võtnud, sündmused hakkasid arenema teises raundis. Varvast vigastanud Boukhidous asus koheselt tugevalt ründama otsides nokauti. Raundi keskpaigas sai 40-aastane marokolane ringikohtunikult aga teise hoiatuse, mille peale otsustas keset matši ringist lahkuda. Vastase ootamatust käitumisest pettunud Vorovski sõnas matši järgselt: “Te kõik teate, et mina võistlen lõpuni, isegi kui olen nokdaunis või kui mu nägu on vigastatud, sest ma austan publikut ja teie toetust. Tema (Samir Boukhidousi) tahtejõud oli täna väiksem.”

Üle mitme aasta sai taaskord ringis näha Edvin-Erik Kibust, kes võitis Hendrik Themast kohtunike otusega. Teises raundis kahel korral tugevate haakidega Themase nokdauni lüüa suutnud Kibusele oli see karjääri 45. võiduks. Enne Kibust ja Themast ringis käinud ning esimese raundi TKO-ga kindla võidu teeninud Maikel Asturil oli matši järgselt öelda järgmist: “Eilses intervjuus Edvin-Erik Kibus ütles, et ta valis Hendrik Themase, sest ta on selle kaalu parim. Tuletan meelde, 77 on minu kaal ja mina olen number üks siin kaalus!” Ringis käis ka Eesti kickpoksi elav legend Mirkko Moisar, kellel tuli tunnistada tugevaid low kicke näidanud Armeenia poksija Zhora Akopjani paremust.

Kõik Number 1 Fight Show Season 11 tulemused:

-91 kg: Dmitri Redkin (4-1) võitis Aurimas Dumbrauskast (2-2) kohtunike jagatud otsusega
-67 kg MMA: Shalva Helaya (1-0) võitis Tauras Adomaitist (1-1) esimese raundi tehnilise nokaudiga
-85 kg: Alexandr Biba (5-0) võitis Mitkus Pauliust (1-3) kohtunike ühehäälse otusega
+91 kg: Fedor Koltun (11-2) võitis Jan Beljajevit (7-3) kohtunike ühehäälse otusega
-77 kg: Maikel Astur (17-2-1) võitis Pavel Pravašinskit (14-4) esimese raundi tehnilise nokaudiga
-79 kg: Edvin-Erik Kibus (45-14-3) võitis Hendrik Themast (13-11) kohtunike ühehäälse otsusega
-71 kg: Zhora Akopjan (11-1) võitis Mirkko Moisari (93-25) kohtunike ühehäälse otusega
-85 kg: Maxim Vorovski (31-5-1) võitis Samir Boukhidousi (35-5)

Järgmine Number 1 Fight Show võistlus toimub 23. novmebril.

scroll to top
Inline
Inline