fbpx
Close

Hea koostöö on Eesti võitlusspordi arengu alus!

Avatar
-Fightsports24.ee

Fightsports24.ee on eestikeelne võitlusspordi uudisteportaal, mis alustas oma tegevust 2019. aasta märtsis. Meie missiooniks on kajastada nii Eesti kui ka välismaist võitlussporti põhjalikul tasemel. Fightsports24.ee ei saaks tegutseda ilma meie suurepärast toetajate ja koostööpartneriteta, kelle abil võitlusspordiuudised ja intervjuud lugejateni jõuavad.

Kvaliteetse spordiportaali igapäevane tegevus nõuab palju pühendumist ning ajalist ja rahalist ressurssi, seetõttu oleme pidevalt otsimas toetajaid ja koostööpartnereid, kelle abiga seda vankrit vedada.

Online Media OÜ portfelli kuuluvad lisaks Fightsports24.ee-le sellised veebiportaalid nagu Korvpall24.ee, Võrkpall24.ee, Jalgpall24.ee, Käsipall24.ee, Tennisnet.ee, Rahajutud.ee ja Tervisetrend.ee ning harrastajate korvpalliturniir Tallinna Rahvaliiga.

“Meie motivatsiooniks on Eesti võitlussportlaste tegemistele kaasa aitamine läbi kvaliteetse meediakajastuse, samuti välismaisete tippliigade Eesti fännidele lähemale toomine. Seda tunnet jagame me paljude oma toetajatega, kellele pakume omalt poolt reklaamiväljundina kõiki meie spordiportaale. Kui meie tegevus Sind kõnetab ja/või tahad oma tooteid ja teenuseid meie kanalites rahvale tutvustada, siis võta ühendust, saame kokku ja arutame, kuidas saame üksteisele kasulikud olla,” sõnab Fightsports24.ee peatoimetaja Kaur Kalamets.

Kauriga saab ühendust kirjutades info@fightsports24.ee

scroll to top
Inline
Inline