-Fightsports24.ee

Fightsports24.ee on eestikeelne võitlusspordi uudisteportaal, mis alustas oma tegevust 2019. aasta märtsis. Meie missiooniks on kajastada nii Eesti kui ka välismaist võitlussporti põhjalikul tasemel. Fightsports24.ee ei saaks tegutseda ilma meie suurepärast toetajate ja koostööpartneriteta, kelle abil võitlusspordiuudised ja intervjuud lugejateni jõuavad.

Kvaliteetse spordiportaali igapäevane tegevus nõuab palju pühendumist ning ajalist ja rahalist ressurssi, seetõttu oleme pidevalt otsimas toetajaid ja koostööpartnereid, kelle abiga seda vankrit vedada.

Online Media OÜ portfelli kuuluvad veebiportaalid Korvpall24.ee, Võrkpall24.ee, Jalgpall24.ee, Käsipall24.ee, Fightsports24.ee, Tennisnet.ee, Rahajutud.ee ja Tervisetrend.ee ning harrastajate korvpalliturniir Tallinna Rahvaliiga.

“Meie motivatsiooniks on Eesti võitlussportlaste tegemistele kaasaaitamine läbi kvaliteetse meediakajastuse, samuti välismaisete tippliigade toomine Eesti fännidele lähemale. Seda tunnet jagame me oma toetajatega, kellele pakume omalt poolt reklaamiväljundina kõiki meie spordiportaale. Kui meie tegevus Sind kõnetab ja/või tahad oma tooteid ja teenuseid meie kanalites rahvale tutvustada, siis võta ühendust, saame kokku ja arutame, kuidas saame üksteisele kasulikud olla,” sõnab Fightsports24.ee peatoimetaja Kaur Kalamets.

Kauriga saab ühendust helistades +372 5326 4442 või kirjutades info@fightsports24.ee.