fbpx
Close

Ringo Tipp: kindlasti me läheme võitma!

Avatar
-Martin Saik, Crista Padu ja Ringo Tipp | Foto: Kondor Fight Club

Reedel toimub Helsingis võitlussarja King of Kings Soome etapp. Ringi on minemas kaks eestlast ning mitmed kodumaisele publikule tuttavad välismaalased. Võitlusõhtu avab eestlanna Crista Padu ja Satu Mykkäneni vaheline matš.

Viljandi Kondor Fight Clubi esindava Padu treeneriks ning mänedzeriks on Ringo Tipp, kelle sõnul jäi 20-aastane Padu oma hea esitusega aprillis toimunud Duel Fight Series’il paljudele silma. “Soome matšiga oli lugu selline, et Crista jättis matšiga DFS-il endast hea mulje ja juba samal õhtul lubas üks korraldajatest mulle, et võtab eesmärgiks ta järgmisena King of Kingsile võistlema saada. Kuna see inimene tegeleb ka KoKi matšide kokkupanemisega, siis viis ta oma lubaduse väga kiirelt täide. Soomlanna eelmine vastane kukkus mingil põhjusel ära ja me olime nõus kiirelt reageerima,” rääkis Tipp portaalile Fightsports24.ee

“Kindlasti me läheme võitma! Vastane on tõesti väga kogenud ja tituleeritud, aga ma sisendan Cristale, et ta võtaks asja pingevabalt. Tema vorm on minu meelest parem, kui kunagi varem ning kogu pinge on vastase õlul. Nagu Hendrik Themas kunagi ütles; “mees metsast” on alati parem olla. Vastasel oleks ilmselt väga piinlik, kui suhteliselt tundmatu Eesti tüdruk ta kodupubliku ees ära peaks lööma. Eks see mõte tal kindlasti peas keerleb. Siit ei maksa mingit ülbust välja lugeda, muidugi me austame alati oma vastaseid, lihtsalt vaimselt peab õiges kohas olema. No pressure – tuleb, mis tuleb, super kogemuse saame sealt kindlasti.”

“Crista õiges võistluskaalus, milleks on -51 kg Eestis ausaltöeldes vastaseid väga võtta polegi. Ta on lugematu arv kordi pidanud pettuma, kuna on võistlusteks valmistunud, aga vastast pole saanud. Seetõttu oleme korduvalt võistelnud kõrgemates kaaluklassides, aga kui mõlemad fighterid on juba heal tasemel, siis mängivad mõned lisakilod väga suurt rolli. Üldiselt võistleme Kondori sportlastega igalpool, kus vähegi võimalik ja oleme alati pakkumistele avatud.”

“Crista üheks trumbiks on kindlasti kiired ja surmavad low-kickid. Poksitehnika läheb ka järjest paremaks, aga natuke on kätesse powerit juurde vaja saada. Kui Crista ringi astub, muutub ta hoopis teiseks inimeseks, väga vihaseks! Trennikaaslased on naljatades öelnud, et ta muutub justkui mini sõjaprintsess Xena’ks. Võitleja areneb koguaeg, alati on asju, mida paremaks timmida,” lisas Tipp, kes koos Martin Saikiga moodustavad Soomes Padu nurgameeskonna.

Kogu King of Kings Helsingi võitluskaart:

Peamatš KoKi maailmameistritiitlile -85 kg: Raimonds Aukstikalnis – Daniel Forsberg

-77 kg: Raimondas Avlasevicius – Tommi Savolainen
-71 kg: Mantas Grubliauskas – Niko Korventaus
-77 kg: Tomasz Zamyslowski – Ali Taimouri
-65 kg: Daniil Gayduk – Kristoffer Bjorkskog
-65 kg: Lauri Suomela – Dariusz Skoczek
-65 kg: Janis Freimanis – Pok Biil
-60 kg: Abdifatah Khalif – Alireza Aholami
-69 kg: Matas Pultarazinskas – Sami Leinio
-65 kg: Henri Kurttila – Timo Venalainen
-50 kg: Crista Padu – Satu Mykkänen

Võistlus saab alguse reede õhtul 19.30. Tasuline ülekandepilet maksab kuni reedeni 4.99€, võistluspäeval 6.99€.

scroll to top
Inline
Inline