fbpx
Close

Selgus Lomatšenko järgmine vastane

Avatar
-Vassili Lomatšenko | Foto: Action Images via Reuters/Scanpix

31. augustil toimub Londonis suur profipoksiüritus, mille peamatšis asub WBA, WBO ja The Ring kergekaalu tiitleid kaitsma maailma hetke üks parimaid poksijaid Vassili Lomatšenko. 31-aastase ukrainlase vastaseks on inglane Luke Campbell.

Lisaks WBA, WBO ja The Ring tiitlitele läheb Londonis mängu ka Mickey Garciast vabaks jäänud WBC kergekaalu tiitlivöö. Viimati tänavu aprillis mängleva kergusega Anthony Crolla alistanud Lomatšenko jaoks on augusti viimasel päeval toimuv matš profikarjääri 15. Seni on kahekordsel olümpiavõitljal kirjas 13 võitu, millest 10 on tulnud nokautidega ning üks kaotus. BoxReci kergekaalu edetabelis on Lomatšenko esimesel kohal.

Vaata Lomatšenko matši Crolla vastu:

Samuti 31-aastase Campbelli leiab kergekaalu maailma edetabeli viiendalt realt. Viimati käis inglane ringis tänavu märtsis, kui võitis viienda raundi tehnilise nokaudiga mehhiklast Adrian Youngi. Londoni olümpia kukk-kaalu kuldmedalist on profina pidanud 22 matši, millest on võitnud 20 (16 KO). Campbell saab võimaluse maailmameistritiitlite nimel poksida teist korda. 2017. aasta septembris tuli inglasel WBA ja The Ring kergekaalu tiitlimatšis vastu võtta napp, jagatud otsusega kaotus Jorge Linareselt.

Meenuta Campbell – Young matši parimaid palasid:

Lisaks peamatšile on paika saanud ka teine kergekaalu lahing. Vastamisi lähevad kaotuseta Suurbritannia poksijad Joe Cordina (9-0, 7 KO) ja Gavin Gwynne (11-0, 1 KO).

scroll to top
Inline
Inline