fbpx
Close

Selgus UFC Kopenhaageni võitlusõhtu peamatš

Avatar
-Jack Hermansson | Foto: AFP/Scanpix

Laupäeval, 28. septembris toimub Taanis, Kopenhaagenis UFC võitlusõhtu. Ürituse peamatšis lähevad vastamisi keskkaallased Jack Hermansson (20-4) ja Jared Cannonier (12-4).

Sel kevadel UFC keskkaalus võimsalt pildile tõusnud Hermansson suutis ennast vähem kui kuu ajaga unranked-ist edetabeli 4. reale võidelda. 30. märtsil alistas ta giljotiin kägistusega Gracie BJJ musta vöö David Branchi, kõigest 49 sekundiga ning 27. aprillil võitis ta kohtunike ühehäälse otsusega brasiillast Jacare Souzat.

2016. aasta septembris UFC debüüdi teinud rootslasel on maailma tugevaimas vabavõitlusliigas kirjas üheksa matši, millest seitse on ta võitnud. Viimati pidi endine Cage Warriorsi keskkaalu meister kaotuse vastu võtma 2017. aasta oktoobris Thiago Santoselt. 31- aastasel Hermanssonil on käimas nelja matšiline võitudeseeria, viimasest seitsmest fightist on ta võitnud kuus, nendest viis lõpetustega.

Rootslase vastaseks on ameeriklane Jared Cannonier. Profikarjääri üheksa esimest matši raskekaalus pidanud Cannonier on praeguseks kaks kaaluklassi alla liikunud. Viimati käis Alaskalt pärit võitleja puuris tänavu mais, kui võitis UFC 237-el Rio de Janeiros Anderson Silvat esimese raundi tehnilise nokaudiga. Ka Cannonierile on matš Kopenhaagenis UFC karjääri kümnendaks, seni on ameeriklasel kirjas viis võitu ja neli kaotust. Keskkaalu rankingus on 35-aastane Cannonier üheksandal real.

scroll to top
Inline
Inline