fbpx
Close

Sten Saaremäe võitis oma debüüdi kõrgetasemelises Soome vabavõitlussarjas

Avatar
-Sten Saaremäe | Foto: Ain Liiva/Yakuza Fight

Eesti MMA profivõitleja Sten Saaremäe tegi 16. veebruaril eduka debüüdi Soome suurimas MMA profisarjas Cage, võites matši kohtunike ühehäälse otsusega. Kaaluklassis kuni 65,8 kg võistlenud Saaremäe vastaseks oli soomlane Ville Mankinen.

Esimest raundi kohe teravamalt alustanud Saaremäe jaoks ei tulnud võit kergelt, minut pärast raundi algust tabas Mankinen eestlast tugevate käelöökidega, mis silmnähtavalt tegid haiget. Saaremäe suutis ennast koguda ja viis võitluse puuri seina, domineerides klintši. Saaremäel õnnestus kirja saada mitmeid maha viimiseid, kuid edu maasvõitluses saavutada ei õnnestunud. Kolmanda raundi lõpus suutis Saaremäe välja võidelda seljakontrolli ning proovis vastasele tagant kägistust peale saada, kuid tulutult, välja teenitud võit kohtunike otsusega oli siiski tõsiasi.

27-aastase eestlase jaoks oli tegemist karjääri viienda profimatšiga, millest on ta neli võitnud ja kaotanud ühe. Mankinenile oli see teiseks profimatšiks, soomlane on mõlemad seni peetud matšid kaotanud.

scroll to top
Inline
Inline