fbpx
Close

Terence Crawford: kui matš Amir Khani vastu oleks minu viimane, lõpetaksin karjääri kahetsusteta

Avatar
-Terence Crawford | Foto: AP/Scanpix

Eesti aja järgi ööl vastu 21. aprilli kohtuvad New Yorgis, Madison Square Gardenis suures poksilahingus ameeriklane Terence Crawford (34-0, 25 KO) ja inglane Amir Khan (33-4, 20 KO). Kaalul on hetkel Crawfordi valduses olev WBO kergekeskkaalu meistrivöö.

“Ma ei muretse sellepärast, et ma ei ole nii suur nimi, kui Floyd Mayweather või Sugar Ray Leonard. Ma jätkan võitmist ning küll ülejäänu (raha ja kuulsus – toim.) ka tuleb. Ma olen poksinud alates seitsmendast eluaastast, selles mängus on palju asju, mida inimesed ei tea. Saalis, kus ma kunagi treenisin ei olnud kütet. Me panime ennast paksult riidesse, et soe oleks olla. Mu poeg, kes minuga kaasas oli nuttis, sest tal oli nii külm,” rääkis Crawford Yahoo Sports´ile antud intervjuus.

“Minu motivatsiooniks oli alati maailmameistriks tulek ning soov tõestada inimestele, kes uskunud, et Omahast võib maailmameister tulla, et see on võimalik. Vahest on frustreeriv, kui mulle ei suudeta eliittasemega vastaseid leida, kuid ma ei vaeva oma pead liialt sellega. Pole minu asi muretseda asjade üle, mis pole minu kontrolli all. Minu töö on treenida, poksida ja võita vastaseid, kes mu ette pannakse. Kui vastasseis Amir Khaniga peaks olema minu viimane matš, siis lõpetaksin karjääri kahetsusteta,” lisas 31-aastane WBO kergekeskkaalu maailmameister. Vaata Terence Crawfordi viimast matši Jose Benavidez Jr’i vastu SIIT.

scroll to top
Inline
Inline