fbpx
Close

UFC 236 | Anders – Rountree: asjatundjad peavad soosikuks kihlveokontori underdogi

Avatar
-Khalil Rountree Jr. | Foto: AFP/Scanpix

Ööl vastu pühapäeva leiab USA-s, Atlantas aset vabavõitlusüritus UFC 236. Fightsports24.ee palus endale appi spordiklubi Võimla peatreeneri ja kunagise MMA profivõitleja Jorgen Matsi, et teha üks ennustusmäng.

UFC 236 main cardi kolmandas matšis lähevad vastamisi kergraskekaallased Eryk Anders (USA, 11 võitu, 7 KO, 1 Sub, 3 Dec ja 3 kaotust, 1 KO, 2 Dec) ja Khalil Rountree Jr. (USA, 7 võitu, 5 KO, 2 Dec ja 3 kaotust, 1 KO, 1 Sub, 1 Dec).

Jorgen Matsi: Alati kui matši teevad omavahel kaks väga raske löögiga võitlejat, siis võivad mõlemad neist võidu tagataskust välja tõmmata igal hetkel. Anders on ilmselt demonstreerinud paremat võimet (võrreldes Rountreega) löökidele vastu seista ja seetõttu võiks ta justkui olla favoriit. Samas on kergraskekaal just Rountree “kodukaal” ning Andersile on see alles teine matš selles kaalus. Minu jaoks on Rountree olnud ülisümpaatne võitleja alates tema etteastest Ultimate Fighter 23. hooajal. Elan talle kaasa ning ennustan tema võitu nokaudiga teises raundis.

Fightsports24.ee: Khalil Rountree Jr. on viimastes matšides näidanud head minekut, viimasest viiest kohtumisest on ta kolm võitnud – kõik nokautidega. Okei, viimati tuli Johnny Walkeri vastu kaotus, aga Walker on next-big-thing ka. Varasem NCAA ameerika jalgpalli staar Anders on oma viimases kahes matšis asendanud vigastusega loobnuid ning mõlemad fightid ka kaotanud (Thiago Santosele TKO-ga ja Elias Theodoroule jagatud otsusega), kindlasti ei näita need matšid mehe täit taset ning soov ennast tõestada on suur. Pakun siiski võitjaks Rountree Jr.’i, esimese raundi nokaudiga.

Ennustusmäng koosneb kõikide peakaardi matšide ennustustest. Pärast ürituse toimumist lööme punktid kokku ja selgub, kes jääb peale, kas Jorgen Matsi või Fightsports24.ee. Ennustusmängu reeglid: õige võitja – 1p, õige võitja ja meetod 3p, õige võitja, meetod ja raund 5p.


Optibeti spordiennustuses on võitluspaaris nende ridade kirjutamise hetkel selgeks favoriidiks Eryk Anders, kellele pakutakse koefitsiendiks 1,49. Khalil Rountree Jr.´i võidukoefitsient on 2,50.

Tähelepanu! Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!

 

scroll to top
Inline
Inline