fbpx
Close

UFC 236 | Jorgen Matsi ennustab eelkaardi matše

Avatar
-UFC | Foto: Action images via Reuters/Scanpix

Ööl vastu pühapäeva toimub USA-s, Atlantas vabavõitlusüritus UFC 236. Fightsports24.ee palus spordiklubi Võimla peatreeneril ning endisel MMA profivõitlejal Jorgen Matsil ennustada nelja preliminary cardi matši.

Jalin Turner (8-4) – Matt Frevola (6-1)

Kergekaal on tänapäeva MMA-s selline, kus inimesed, kelle ühtegi matši sa võib-olla kunagi näinud ei ole ja kes ei koputa veel isegi top 50 piirile, on ikkagi tehnilised ja head. See kehtib mõlema võitleja kohta siin matšis, aga need võitlusstiilid ja kehalised omadused ei sobi hästi kokku – Turner on pikem, füüsiliselt võimsam ja on tõestanud enda nokaudivõimet.  Jalin Turner võidab nokaudiga 2. raundis.

Optibeti spordiennustuses on võitluspaaris nende ridade kirjutamise hetkel favoriidiks Jalin Turner, kellele pakutakse koefitsiendiks 1,69. Matt Frevola võidukoefitsient on 2,09.


Wilson Reis (23-9) – Alexandre Pantoja (20-3) 

On mõistatus, mis plaanid UFC-l täpselt meeste kärbeskaaluga on, aga siin on igatahes väga põnev vastasseis kahe brasiillase vahel. Mõlemad on head maasvõitlejad, Reis kindlasti parem maadleja, aga Pantoja ilmselt lahendab liikuvaid MMA-maasvõitlusolukordi paremini. Püstivõitluses on kindlasti eelis pikemal Pantojal ning arvestades, et Reisi püstivõitluse kaitse pole just tippklassist võib see otsustavaks saada. Kõhutunne ütleb, et realiseerub siiski see igavam variant ja Reis võidab üsna napi otsusega domineerides maasvõitluses.

Optibeti spordiennustuses on võitluspaaris nende ridade kirjutamise hetkel favoriidiks Alexandre Pantoja, kellele pakutakse koefitsiendiks 1,63. Wilson Reisi võidukoefitsient on 2,19.


Max Griffin (14-6) – Zelim Imadaev (8-0)

Griffin ei ole ilmselt võitleja, kes kunagi kergekeskkaalu top-10 uksele koputama hakkaks. Imadaevi kontol on seni vaid nokaudid (kaheksa) ja seetõttu võiks ta justkui olla favoriit AGA tema kaheksast vastasest enamik on olnud täiesti tundmatud võitlejad, kellel päris sportlasega puuri asja poleks tohtinud olla. Need mõned, kes MMA-s kogenenumad ei olnud ka kindlasti kõrgtasemel. Seega on selle matši tulemus mündivise, sest me lihtsalt ei tea, kas Imadaev on päriselt nii hea nagu tundub.
Loodan, et näeme siiski muljetavaldavat staari kerkimas ja ennustan Imadaevi võitu nokaudiga esimeses raundis.

Optibeti spordiennustuses on võitluspaaris nende ridade kirjutamise hetkel kergeks favoriidiks Zelim Imadaev, kellele pakutakse koefitsiendiks 1,81. Max Griffini võidukoefitsient on 1,93.


Boston Salmon (6-1) – Khalid Taha (12-2)

Selle matši tulemust on raske ennustada – mõlemad on tasemel kukk-kaalu sportlased, kes enamik oma matše on teinud oskuslike vastastega, aga väljaspool UFC-d. Mõlemad on viimasel ajal kimpus olnud vigastustega, aga nüüd on puuris tagasi ja lahing peaks tulema tehniline ja fännile väärt vaatamist. Salmonil on vähem kogemust, aga vaid üks kaotus. Ennustan võitjaks Boston Salmoni kohtunike otsusega.

Optibeti spordiennustuses on võitluspaaris nende ridade kirjutamise hetkel favoriidiks Boston Salmon, kellele pakutakse koefitsiendiks 1,63. Khalid Taha võidukoefitsient on 2,18.

Tähelepanu! Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!

scroll to top
Inline
Inline