fbpx
Close

UFC 236 | Jouban – Grant: eksperdid on ennustuses eri meelt

Avatar
-Alan Jouban | Foto: REUTERS/Scanpix

Ööl vastu pühapäeva leiab USA-s, Atlantas aset vabavõitlusüritus UFC 236. Fightsports24.ee palus endale appi spordiklubi Võimla peatreeneri ja kunagise MMA profivõitleja Jorgen Matsi, et teha üks ennustusmäng.

UFC 236 main cardi teises matšis lähevad vastamisi kergkeskkaallased Alan Jouban (USA, 16 võitu, 10 KO, 1 Sub, 5 Dec ja 6 kaotust, 3 KO, 1 Sub, 2 Dec) ja Dwight Grant (USA, 9 võitu, 7 KO, 2 Dec ja 2 kaotust, 2 Dec).

Jorgen Matsi: Peab alustama sellega, et ma emotsionaalselt väga ei hooli sellest matšist. Jah, mõlemad võitlejad on tehnilised, aga minu jaoks puudub siin see põnev “miski”, millest õppida midagi treenerina või ka lootus, et vaatan staari arengut, kes spordiala tippu jõuab. Jouban omab muljetavaldavat püstivõitlusarsenali, aga tema konto näitab, et sellest selgelt ei piisa. Grantist üle olemiseks peaks sellest piisama, aga samas on Grant vastupidav ning ilmselt kolm raundi pole küllalt, et matši lõpetada. Jouban võidab kohtunike otsusega.

Fightsports24.ee: Vastupidiselt Jorgeni ennustusele mina ei usu, et see fight kohtunike otsust näeb. Grant hiilgas oma viimases matšis (23. veebruaril Carlo Pedersoli Jr vastu) nokaudiga, teenides nii 50 000 dollarit boonust kui ka võimaluse võistleda PPV ürituse peakaardil. Meestel on kahepeale 32 matši ning 17 nokauti, kõikide eelduste kohaselt peaks tulema korralik stand-and-bang andmine. Kuigi Jouban omab mitmeid silmapaistvaid statistilisi näitajaid, näiteks on ta kontol 9. nokdauni, mis on UFC kergekeskkaalu paremuselt neljas tulemus, eelistan mina võitjaks Granti, teise raundi TKO-ga.

Ennustusmäng koosneb kõikide peakaardi matšide ennustustest. Pärast ürituse toimumist lööme punktid kokku ja selgub, kes jääb peale, kas Jorgen Matsi või Fightsports24.ee. Ennustusmängu reeglid: õige võitja – 1p, õige võitja ja meetod 3p, õige võitja, meetod ja raund 5p.


Optibeti spordiennustuses on võitluspaaris nende ridade kirjutamise hetkel kergeks favoriidiks Alan Jouban, kellele pakutakse koefitsiendiks 1,82. Dwight Granti võidukoefitsient on 1,92.

Tähelepanu! Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!

scroll to top
Inline
Inline