fbpx
Close

UFC 236 | St. Preux – Krõlov: keda ennustab võitjaks Jorgen Matsi?

Avatar
-Ovince St. Preux | Foto: REUTERS/Scanpix

Ööl vastu pühapäeva leiab USA-s, Atlantas aset vabavõitlusüritus UFC 236. Fightsports24.ee palus endale appi spordiklubi Võimla peatreeneri ja kunagise MMA profivõitleja Jorgen Matsi, et teha üks ennustusmäng.

UFC 236 main cardi esimeses matšis lähevad vastamisi kergraskekaallased Ovince St. Preux (USA, 23 võitu, 11 KO, 7 Sub, 5 Dec ja 12 kaotust, 2 KO, 2 Sub, 8 Dec) ja Nikita Krõlov (UKR, 24 võitu, 10 KO, 14 Sub ja 6 kaotust, 1 KO ja 5 Sub).

Jorgen Matsi: See kergraskekaalu matš peaks olema meelelahutuslik! Mõlemal võitlejal on väga selged tugevused ja väga selged nõrkused. Võiks arvata, et selle matši võidab see, kes esimesena suurt eksimust ei tee. Ja tõenäoliselt emb-kumb neist sellega teise raundini oodata ei jaksa. Seega on see matš põnev justkui valedel põhjustel, aga sellegipoolest põnev. Olgugi, et Krõlov on võrreldes St. Preuxga vahepealsel ajal (eelmine matš oli aastal 2014) kindlasti rohkem arenenud, siis arvan, et taas on tema see, kes esimesena kuidagimoodi pooleldi end põrandalt leiab ning tema otsas on St. Preux, kes teeb täpselt sellesama kägistuse, mis viis aastat tagasi. Võidab St. Preux alistusega esimeses raundis.

Fightsports24.ee: Varasem raskekaallane Krõlov on profikarjääri jooksul teinud 30 matši ja mitte ükski neist pole lõppenud kohtunike otsusega! Neid mehi, kes tipptasemel sellise hulga matšide juures 100% finish rate´i omavad palju olla ei tohiks, kui üldse kedagi on. Arvestades, et mõlemad mehed tulevad puuri kaotuste pealt võib tõepoolest tulevärki oodata. Pakun võitjaks samuti St. Preux´d, samuti alistusega, aga teises raundis.

Ennustusmäng koosneb kõikide peakaardi matšide ennustustest. Pärast ürituse toimumist lööme punktid kokku ja selgub, kes jääb peale, kas Jorgen Matsi või Fightsports24.ee. Ennustusmängu reeglid: õige võitja – 1p, õige võitja ja meetod 3p, õige võitja, meetod ja raund 5p.


Optibeti spordiennustuses on võitluspaaris nende ridade kirjutamise hetkel kergeks favoriidiks Nikita Krõlov, kellele pakutakse koefitsiendiks 1,81. Ovince St. Preux’ võidukoefitsient on 1,93.

Tähelepanu! Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!

scroll to top
Inline
Inline