fbpx
Close

UFC 237 | Cannonier – Silva: asjatundjad legendaarsel brasiillasel võiduvõimalust ei näe

Avatar
-Anderson Silva | Foto: imago/Xinhua/Scanpix

Ööl vastu pühapäeva leiab Brasiilias, Rio de Janeiros aset vabavõitlusüritus UFC 237. Fightsports24.ee palus endale sel puhul appi spordiklubi 3D Treening MMA osakonna peatreeneri Vallo Hannuse, et teha üks ennustusmäng.

UFC 237 co-main eventis võistlevad keskkaallased Jared Cannonier (10. USA, 11 võitu, 6 KO, 3 Sub, 2 Dec ja 4 kaotust, 2 KO, 2 Dec) ja legendaarne Anderson Silva (14. BRA, 34 võitu, 22 KO, 4 Sub, 8 Dec ja 9 kaotust, 2 KO, 2 Sub, 4 Dec ja 1 DQ).

Vallo Hannus: Kui peamatš kõrvale jätta, siis  UFC 237 näol on tegu paljuski vanameistrite üritusega ja ennustamise mõttes on see päris raske pähkel. Kiusatus on öelda, et sportlased, kes on oma elutöö teinud, ei oma enam motivatsiooni noorte vasikatega võidu jooksmiseks. Teisalt aga toovad need mehed puuri suure kogemuse ja väga külma närvi. Kumb võidab, kas vana rebane või noor tahtmist täis täkk? Andreson Silva on üks kõigi aegade suurimaid ja võimsamaid MMA tähti ja seda ei võta temalt miski. Ennustajad näevad Silvat kaotamas ja viimaste aastate matšid näikse seda kõike kinnitavat. Silva kaotab kohtunike ühehäälse otsusega ja näeb matšis passiivne välja.

Fightsports24.ee: Cannonieri näol on Silvale väga huvitav vastane leitud, ka mitte esimeses nooruses võitleja (35 aastane), kuid Silvast siiski üheksa aastat noorem. Silva on pärast tiitli kaotamist, kuus aastat tagasi, küll võitnud ainult ühe matši ning kaotanud neli, kuid ei ole karjääri lõpusirgel sedavõrd ära kukkunud, et pidevalt nokautidega kaotaks. Ennustan, et võidu võtab Cannonier, kohtunike otsusega.

Ennustusmäng koosneb kõikide peakaardi matšide ennustustest. Pärast ürituse toimumist lööme punktid kokku ja selgub, kes jääb peale, kas Vallo Hannus või Fightsports24.ee. Ennustusmängu reeglid: õige võitja – 1p, õige võitja ja meetod 3p, õige võitja, meetod ja raund 5p.


Optibeti spordiennustuses on võitluspaaris nende ridade kirjutamise hetkel favoriidiks ameeriklane Jared Cannonier, kellele pakutakse koefitsiendiks 1,68. Anderson Silva võidukoefitsient on 2,10.

Tähelepanu! Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!

scroll to top
Inline
Inline