fbpx
Close

UFC 237 | Jose Aldo – Alexander Volkanovski: keda ennustab võitjaks Vallo Hannus?

Avatar
-Jose Aldo | Foto: AP/Scanpix

Ööl vastu pühapäeva leiab Brasiilias, Rio de Janeiros aset vabavõitlusüritus UFC 237. Fightsports24.ee palus endale sel puhul appi spordiklubi 3D Treening MMA osakonna peatreeneri Vallo Hannuse, et teha üks ennustusmäng.

UFC 237 main cardi esimeses matšis lähevad vastamisi kergekaallased Francisco Trinaldo (BRA, 23 võitu, 8 KO, 5 Sub, 10 Dec ja 6 kaotust, 3 Sub, 3 Dec) ja Carlos Diego Ferreira (BRA, 15 võitu, 3 KO, 6 Sub, 6 Dec ja 2 kaotust, 1 KO, 1 Dec).

Vallo Hannus: Kuigi enamus võib näha Ferreirat võitmas tehnilise nokaudiga, siis mina lähen selle matši ennustamisel teist teed ja pakun hoopis Trinaldo võitu TKO-ga, esimeses raundis. Kogenud kickpoksijana ei ole ta puuris ennast seni ära poksida lasknud, küll on aga püstivõitlus Trinaldole nii mõnegi matšivõidu juba toonud.

Fightsports24.ee: Tegu on klassikalise lööja versus maadleja matšiga, eelduste kohaselt peaks parem püstivõitleja olema Trinaldo ning parem maasvõitleja kolmanda kategooria BJJ musta vöö omanik Ferreira. Ennustan kohtunike otsusega võitu Ferreirale.

Ennustusmäng koosneb kõikide peakaardi matšide ennustustest. Pärast ürituse toimumist lööme punktid kokku ja selgub, kes jääb peale, kas Vallo Hannus või Fightsports24.ee. Ennustusmängu reeglid: õige võitja – 1p, õige võitja ja meetod 3p, õige võitja, meetod ja raund 5p.

Optibeti spordiennustuses on võitluspaaris nende ridade kirjutamise hetkel favoriidiks Carlos Ferreira, kellele pakutakse koefitsiendiks 1,55. Francisco Trinaldo võidukoefitsient on 2,35.


UFC 237 main cardi teises matšis lähevad vastamisi kergekeskkaallased Thiago Alves (BRA, 23 võitu, 12 KO, 2 Sub, 9 Dec ja 13 kaotust 3 KO, 4 Sub, 6 Dec) ja Laureano Staropoli (8 võitu, 5 KO, 2 Sub, 1 Dec ja 1 kaotus, KO).

Vallo Hannus: Kihlveokontorid peavad mehi üsna võrdseteks. Mina annaksin siin eelise suurema motivatsiooniga agressiivsele Argentiina sportlasele. Ennustan, et Alves jääb surve all ettevaatlikuks ja ennast põrandale lüüa ei lase, aga kaotab selgelt suure tabamuste vahega kohtunike ühehäälse otsusega. Päris kindlasti jätavad Staropoli lahtised vahetused oma võiduukse lahti ka Alvesile.

Fightsports24.ee: Kuna tegemist on Brasiilias toimuva võistlusega, kus lähevad vastamisi brasiillane ning argentiinlane, siis mina ei usu, et see matš kohtunike otsust näeb. Ennustan noorema ning näljasema Staropoli võitu tehnilise nokaudiga esimeses raundis.

Optibeti spordiennustuses on võitluspaaris nende ridade kirjutamise hetkel koefitsiendid üsna võrdsed, Thiago Alvesele pakutakse koefitsiendiks 1,84. Laureano Staropoli võidukoefitsient on 1,90


UFC 237 main cardi kolmandas matšis lähevad vastamisi sulgkaallased Jose Aldo (BRA, 28 võitu, 17 KO, 1 Sub, 10 Dec ja 4 kaotust, 3 KO, 1 Sub) ja Alexander Volkanovski (AUS, 19 võitu, 11 KO, 3 Sub, 5 Dec ja 1 kaotus, KO).

Vallo Hannus: Aldo on oma viimastes matšides näidanud, et ta ei käi vaid palga pärast puuris ja tahab matše võita. Volkanovski viimase matši Chad Mendesi nokauteerimine ei lase teda mitte kuidagi alahinnata ja seda Aldo ka ei tee. Üks aegade parimaid MMA sportlasi paneb siin oma kogemuse ja kannatlikkuse mängu ning lõpetab matši teises või kolmandas raundis löökidega. Selleks hetkeks on Volkanovski esimene jalg juba üsna pehmeks löödud. Ennustan Aldo võitu TKO-ga teises või kolmandas raundis.

Fightsports24.ee: Alexander Volkanovski on näidanud võimet vastaseid väga kõrge tempoga survestada. Samuti on austraallasel tugev maadlus, ma oleks üllatunud, kui ta selles matšis maadlema ei läheks. Aldo on legend ning võib kindlasti kohtumise võita, kuid ennustan kohtunike ühehäälse otsusega võitjaks Volkanovski.

Optibeti spordiennustuses on võitluspaaris nende ridade kirjutamise hetkel favoriidiks Jose Aldo, kellele pakutakse koefitsiendiks 1,71. Alexander Volkanovski võidukoefitsient on 2,06.

Tähelepanu! Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!

scroll to top
Inline
Inline