fbpx
Close

UFC 237 | Namajunas – Andrade: eksperdid ennustavad võitjaks kihlveokontori underdogi

Avatar
-Rose Namajunas | Foto: AFP/Scanpix

Ööl vastu pühapäeva leiab Brasiilias, Rio de Janeiros aset vabavõitlusüritus UFC 237. Fightsports24.ee palus endale sel puhul appi spordiklubi 3D Treening MMA osakonna peatreeneri Vallo Hannuse, et teha üks ennustusmäng.

UFC 237 peamatšis lähevad naiste kõrskaalu tiitli nimel puuri valitsev meister Rose Namajunas (USA, 8 võitu, 1 KO, 5 Sub, 2 Dec ja 3 kaotust, 1 Sub, 2 Dec) ja Rio de Janeiros kodupubliku ees võistlev Jessica Andrade (19 võitu, 6 KO, 7 Sub, 6 Dec ja 6 kaotust, 2 KO, 2 Sub, 2 Dec).

Vallo Hannus: Andrade on oma viimase matši nokaudi pealt favoriit ja toorest jõudu toob ta ilmselt puuri rohkem kui Namajunas. Aga ma lähen siin enamuse arvamusele vastu ja ütlen, et Namajunas on valitsev meister ja ka varem favoriitide vastu üllatuspomme lõhanud. Andrade ei ole ka viieraundises lahingus varem võidukalt esinenud. Ennustan Namajunast võitmas neljandas või viiendas raundis alistusega. Jéssica Andrade paneb liiga palju auru matši lõpetamisse, Namajunas elab selle üle ja lõpuks töötab ennast püsti sinna punkti, kus aeg on maas matš lõpetada.

Fightsports24.ee: Fakt, et Thug Rose julgeb oma tiitlit Brasiiliasse, kohaliku Andrade vastu kaitsma minna muudab ta minu silmis favoriidiks. Tema eelmistes vastasseisudes Joanna Jedrzejczyki vastu oli näha, kui suurepäraselt ta pingega toime tuleb. Usun samuti, et Andrade püüab matši kiirelt lõpetada. Pakun, et Namajunas suudab oma energiavarusid brasiillannast paremini jagada ning võidab matši kohtunike ühehäälse otsusega.

Ennustusmäng koosneb kõikide peakaardi matšide ennustustest. Pärast ürituse toimumist lööme punktid kokku ja selgub, kes jääb peale, kas Vallo Hannus või Fightsports24.ee. Ennustusmängu reeglid: õige võitja – 1p, õige võitja ja meetod 3p, õige võitja, meetod ja raund 5p.


Optibeti spordiennustuses on võitluspaaris nende ridade kirjutamise hetkel favoriidiks Jessica Andrade, kellele pakutakse koefitsiendiks 1,73. Valitseva meistri Rose Namajunase võidukoefitsient on 2,04.

Tähelepanu! Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!

scroll to top
Inline
Inline