fbpx
Close

UFC kukk-kaalu meister TJ Dillashaw loobub oma tiitlist

Avatar
TJ Dillashaw ja Henry Cejudo | Foto: AFP/Scanpix

UFC kukk-kaalu meister TJ Dillashaw tegi kolmapäeval oma Instagrami kontol pöördumise, kus teatab soovist loobuda oma UFC tiitlivööst. 33-aastase ameeriklase sõnul leiti tema viimase matši järgselt antud dopinguproovist kahtlaseid aineid.

“Ma tahan esimesena teada anda, et USA antidopinguaegntuur (USADA) ja New Yorgi osariigi spordikomisjon (NYSAC) on mind informeerinud sellest, et minu viimase matši järgselt antud dopinguproovist on leitud kahtlaseid ained. Kuniks sõnad ei suuda kirjeldada minu pettumust, teadke, et proovime koos meeskonnaga teada saada, mis toimub ning lahendada olukord võimalikult kiiresti. Austusest ja lugupidamisest ülejäänud kukk-kaalu divisioni võitlejate vastu loobun vabatahtlikult oma meistrivööst, kuniks tegeleme selle olukorraga. Tänan kõiki ette toetuse eest.” Kirjutab Dillashaw oma Instagrami pöördumises.

Kahekordne UFC kukk-kaalu meister kaotas 19. jaanuaril oma kärbeskaalu debüütmatši valitseva meistri Henry Cejudo vastu esimese raundi tehnilise nokaudiga. Varasemalt kolm korda kukk-kaalu tiitlit kaitsnud Dillashaw hoiab hetkel UFC pound-for-pound rankingus seitsmendat kohta.

scroll to top
Inline
Inline