fbpx
Close

Vabavõitluse EM | Eesti naisvõitleja Ksenija Grabova tegi oma tiitlivõistluste debüüdi

Avatar
-Ksenija Grabova | Foto: Mardo Männimägi/3D Treening

18.-23. juunini toimuvad Roomas vabavõitluse Euroopa meistrivõistlused. Eestit on esindamas kuus sportlast. Ainsa Eesti naisvõitlejana on võistlustules Ksenija Grabova (3D Treening).

Eestlanna kaheksandikfinaali vastaseks oli Valgevene võitleja Anitanina Kuliashova. Avaraundi esimene minuti möödus võrdse püstivõitluse tähe all. Pärast seda asus Grabova otsima klintši ning mõningase püstimaadluse järel sai kirja ka kaks mahaviimist. Pärast esimest suutis valgevenelanna tagasi püsti tõusta. Kuid kahjuks teise mahaviimise järel osutus Kuliashova maasvõitlus paremaks ning ta suutis Grabova sirge käelukuga alistada, kui esimese raundi lõpuni jäi üks minut. Seega piirdus tiitlivõistluste debüüdi teinud eestlanna Itaalias ühe matšiga, saades kirja 9.-12. koha.

Tänasel kaheksandikfinaalide päeval asuvad võistlema ka ülejäänud viis Eesti kondislast. Eile said eelringi matšides suurvõistluse tunde sisse Madis Mäeste (MMAces, -65,8 kg) ja Sergei Strinža (Tokon, -77,1 kg), kes mõlemad võitsid oma vastaseid kohtunike ühehäälsete otsustega.

scroll to top
Inline
Inline