fbpx
Close

Vabavõitluse EM | Ergo Reinvald: lähen EM-ile täitma üht oma elu unistust, esindada Eesti riiki tiitlivõistlustel

Avatar
-Ergo Reinvald (paremal) | Foto: Mardo Männimägi/3D Treening

18.-23. juunini toimuvad Roomas vabavõitluse Euroopa meistrivõistlused. Eestit sõidab esindama kuus sportlast. Keskkaalus (-83,9 kg) läheb võistlustulle Ergo Reinvald (3D Treening).

“Ettevalmistus on möödunud hästi. Olen suutnud suuremaid vigastusi vältida ja peamiselt oleme treeneriga rõhku pannud oma tugevamate külgede lihvimisele. Palju olen vaeva näinud ka üldkehalisele ettevalmistusega, et selle taha Roomas midagi ei jääks. Olen füüsiliselt kõvasti paremas vormis kui enne Eesti meistrivõistluseid,” rääkis 37-aastane Reinvald portaalile Fightsports24.ee

“Olen aktiivselt vabavõitlusega tegelenud pea 3 aastat. Enne seda mängisin 25 aastat jalgpalli. Seni olen pidanud kolm amatöörmatši ning kõik need ka võitnud. Olen kaitseväelane, juba 15 aastat, palju aega lähebki just tööle, aga seal on palju väljakutseid ning treeningkaaslasi, kellega saab koos trenni teha. Seega mu töö ja hobi on omavahel osaliselt seotud. Lähen EM-ile täitma üht oma elu unistust, esindada Eesti riiki tiitlivõistlusel. Eesmärk on esimesest ringist edasi pääseda ning realiseerida end 120%. Annan aru endale kuhu ma lähen ja kavatsen seda võimalust maksimaalselt ära kasutada.”

“Olen vaadanud kui palju võistlejaid keskkaalu registreerunud on. Kõik on kõvad mehed seal, aga selles spordis ei loe eelnevad tulemused paberil midagi. Loeb see, kes peale puuriukse sulgemist külma närvi säilitada suudab ja võitjana väljub. Rasked treeningud ja sparringud on nüüd seljataga. Kuni neljapäevani pean veel teenistuses olema. Peale seda teen veel mõned kergemad trennid, et teravus ja plahvatus oleksid maksimaalsed. Natuke on vaja ka dieeditada, et kaalu saada, aga see käib asja juurde. Hetkel veel närvi sees pole, aga küll see tuleb ja hea ongi. Vaim on valmis, nüüd tuleb minna ja teha seda, milleks olen higi ja verd viimased pool aastat valanud,” lisas esmakordselt tiitlivõistlustele sõitev Reinvald.

scroll to top
Inline
Inline