fbpx
Close

Vabavõitluse EM | Kaupo Kokamägi: kindlasti tahan eelmise aasta tulemust parandada

Avatar
-Kaupo Kokamägi | Foto: Eesti Sportliku Vabavõitluse Liit

18.-23. juunini toimuvad Itaalias, Roomas IMMAF-i amatööride vabavõitluse Euroopa meistrivõistlused. Eesti koondist sõidab esindama kuus sportlast. Koondise liidriks võib pidada neljandat korda tiitlivõistlustele sõitvat Kaupo Kokamäge. Kergekaalus (-70,3 kg) võistlev ning spordiklubi Englas esindav võitleja võitis möödunud aastal EM-ilt hõbemedali.

“Ettevalmistus on läinud pisikeste viperustega, külmetuse ja väikeste vigastuste näol, kuid üldiselt hästi. Tunnen, et olen valmis ja tahaks juba puuri astuda. Olen pisut rohkem tegelenud püstivõitluse ja maas alistuste leidmisega. Kindlasti tahan eelmise aasta tulemust parandada, aga kedagi ei tohi alahinnata ja võtan ikkagi ühe matši korraga,” rääkis Viljandist pärit Kokamägi portaalile Fightsports24.ee

Möödunud aastal EM-ilt hõbeda koju toonud ning maailmameistrivõistlustel veerandfinaali jõudnud Kokamägi usub ka teiste koondislaste võimalustesse suurvõistlusel hea tulemus teha. “Ma arvan, et meil on tugev esindus ja kõik koondislased on võimelised hea soorituse korral oma vastaseid võitma,” sõnas Euroopa kergekaalu tippu kuuluv Kokamägi.

“Eriti pingsalt maailma reitingut ei jälgi, aga kergekaalus on minust tabelis eespool möödunud aasta MM-i finalistid Marko Sarasjärvi Soomest ja Lee Hammond Iirimaalt. Mõlemaid mehi olen tiitlivõistlustel näinud ning pisut ka koos treeninud. Markoga tegime novembris Bahreini MM-il ka matši. Üldiselt enne võistlusi suurt analüüsi ei tee, kuna vastaseid on palju ning müra oleks liiga palju. Viimane nädal enne võistlusi on juba selline aktiivne puhkus, rasket trenni kindlasti enam ei tee. Neljapäeval lendan juba Rooma ja vaatan seal võistluspaiga üle ning proovin sisse elada,” lisas märtsis viiendat korda Eesti meistriks tulnud Kokamägi.

scroll to top
Inline
Inline