fbpx
Close

Vabavõitluse EM | Kimmo Meier enne poolfinaali: pean vastasele oma tahtmise peale suruma

Avatar
-Ksenija Grabova, Kimmo Meier ja Vallo Hannus | Foto: Erakogu

18.-23. juunini toimuvad Roomas vabavõitluse Euroopa meistrivõistlused. Laupäevastesse poolfinaalidesse võitlesid ennast välja kaks Eesti sportlast, Kaupo Kokamägi ja Kimmo Meier. Märtsis Eesti raskekaalu (-120,2 kg) meistriks tulnud Meier asub täna finaalikohta püüdma valitseva maailmameistri, Bahreini esindava Shamil Gazievi vastu.

“Esimene matš Tom Fieldi vastu oli mentaalselt ja füüsiliselt väga raske. Ma olin pärast kolmandat raundi täiesti kutu omadega. See oli mu esimene rahvusvaheline matš ja olin ausalt öeldes päris närvis. Inglane oli äärmiselt tugev ja aktiivne, aga minu maasvõitlus ja tahtejõud oli selle võidu võtmeks,” sõnas eelringis kohtunike ühehäälse otsusega kulturisti mõõtu Fieldi võitnud Meier portaalile Fightsports24.ee.

“Veerandfinaal Gustavo Lopes Borgesi vastu oli veidi kergem. See ei olnud nii füüsiline, teadsin, et pean olema mahaviimiste ja counter-löökide vastu ettevaatlik. Sain oma jab-i ilusti tööle ja tabasin teda heade löökidega. Vallo Hannus on väga head taktikalist nõu andnud mõlema seni peetud matši jaoks, mul tuleb mänguplaan lihtsalt nii hästi ellu viia, kui võimalik.

Need olid head üheksa minutit minu jaoks, mu liikumine ja teravus olid heal tasemel. Poolfinaali vastase jaoks pean aga olema veelgi parem. Võidu jaoks pean kõik asjad kokku panema ja oma tahtmise vastasele peale suruma,” lisas Meier. Täna hommikusest meditsiiniliselt kontrollist on väliseestlane kenasti läbi saanud ning asub finaalikohta püüdma. Meieri matš toimub esimeses puuris ja on järjekorras 14-s. Teise raskekaalu finalisti selgitavad välja venelane Gadzhimurad Bagaudionov ja Liibanoni võitleja Chaddad Alexandre. Poolfinaalid algavad kell 12.00 keskpäeval.

scroll to top
Inline
Inline