fbpx
Close

Vabavõitluse EM | Sergei Strinža laeks tiitlivõistluste debüüdil jäi kaheksandikfinaal

Avatar
-Sergei Strinža pärast eilset eelringi matši | Foto: Juri Gribovski/Tokon

18.-23. juunini toimuvad Roomas vabavõitluse Euroopa meistrivõistlused. Eesti koondist on esindamas kuus sportlast. Eile kergekeskkaalu (-77,1 kg) turniiri eelringis Portugali võitlejat Miguel Botast kohtunike ühehäälse otusega võitnud Sergei Strinža (Tokon, Tallinn) teekond jätkus täna kaheksandikfinaalis.

Eestlase teise ringi vastaseks oli venelane Jevgeni Morozov. Tugevat maadlust näidanud Morozov suutis kõigis kolmes raundis Tokoni spordiklubi võitleja maha viia ja võttis kohtunike ühehäälse otsusega võidu ning liigub edasi veerandfinaali, kus läheb vastamisi Bahreini võitleja Abbas Khaniga.

Püstivõitlust domineerinud ning tugevaid low kicke ning front kicke tabanud Strinža ei suutnud venelasele piisavalt haiget teha, et teda endast eemal hoida. Esimestest maha viimistest suutis eestlane küll püsti tõusta, kuid tugevat survet avaldanud Morozov suutis oma tahtmise peale suruda. Lõpetamisele venelane küll lähedal ei olnud, kuid viibis suurem osa matšist full mountis. 23-aastase Strinža tulemuseks tiitlivõistluste debüüdil jääb seega 1 võit ning 1 kaotus ning 9.-16. koht.

scroll to top
Inline
Inline