fbpx
Close

Vabavõitlussarjaga Bellator liitub ühe käega võitleja

Avatar
-Bellator MMA | Foto: AFP/Scanpix

Ameeriklane Nick Newell liitub vabavõitlussarjaga Bellator. 33-aastase võitleja teeb eriliseks see, et tal pole vasakut kätt. Connecticutist pärit Newell teeb debüüdi juba kuu aja pärast, kui läheb Bellator 225 võitlusõhtul vastamisi Corey Browninguga.

Ühe käega sündinud ameeriklane on hoolimata oma defektist võitnud profikarjääri 17-st matšist 15, kümme võitu on tulnud alistustega. Ainsana on Newelli lõpetada suutnud praegu UFC-s tegusid tegev Justin Gajethe. 2014. aasta juulis toimunud matš oli ka World Series of Fighting sarja kergekaalu tiitlimatš.

Möödunud aastal üritas Newell ka UFC-sse jõuda, kuid pidi Dana White’i Contender Series võistlusel vastu võtma kohtunike ühehäälse otsusega kaotuse Alex Munozelt. Viimati käis ameeriklane puurs tänavu mais, kui võitis CES MMA 56 üritusel esimese raundi tagant kägistusega Antonio Castillot.

Newelli vastaseks on Corey Browning (5-2), kellele 24. augustil toimuv matš on kolmandaks Bellatoris. Browningul on Põhja-Ameerika suuruselt teises vabavõitlusliigas kirjas kaks võitu. Eelmise aasta oktoobris võitis ta tehnilise nokaudiga Kimbo Slice’i poega Kevin Fergusoni. Tänavu veebruaris alistas ta varasema reality show staari Aaron Chalmersi kolmanda raundi jalalukuga.

Vaata ühe käega Nick Newelli parimad sooritusi:

scroll to top
Inline
Inline