fbpx
Close

VIDEO | King of Kings võitlussarja debüüdi teinud Crista Padu: jäin matšis liiga passiivseks

Avatar
-Crista Padu | Foto: Tomi Mäkipää

Reedel, 17. mail toimus Helsingis võitlussarja King of Kings Soome etapp. Põhjanaabrite pealinnas käisid võistlemas kaks Eesti kickpoksijat, kahjuks tuli mõlemal koju tulla kaotusega. Crista Padu pidi tunnistama Satu Mykänenni paremust. Daniil Gaiduk kaotas matši Kristoffer Björkskogi vastu.

Võitlusõhtu avanud Padu ja Mykänneni matši lõppedes võitjas kahtlust ei olnud. Kogenum soomlanna tabas kogu matši vältel tugevaid jalalööke, domineerides kogu kohtumist. 20-aastane viljandlanna näitas küll korraliku kaitset, pareerides ohtralt lööke, kuid omapoolsete rünnakutega Mykänennile ohtlikuks osutuda ei suutnud. Võitjaks kuulutati kohtunike ühehäälse otusega 33-aastane soomlanna. Kohtunike otusega 0:3 kaotuse pidi vastu võtma ka Daniil Gaiduk. Ürituse peamatšis võitis möödunud aasta lõpus ka Eestis võistlemas käinud ning Hendrik Themast võitnud Daniel Forsberg lätlast Raimonds Aukstikalnist ning teenis sellega ka endale kuni 85 kiloste meeste King of Kingsi tiitlivöö.

Vaata Padu ja Mykänneni matši:

“Vastane oli väga tugevate jalalöökidega ning väga hea liikumisega. Mul oli väga raske talle pihta saada ning peale esimesi lööke tõmbas mul mõtte justkui kokku. Jäin liiga passiivseks, olen ise ka endas väga pettunud, kuid nüüd tean, mida harjutada ja paremaks treenida, et järgmine kord sellist asja ei juhtuks,” sõnas Padu portaalile Fightsports24.ee

King of Kings Helsingi tulemused:

-85 kg: Raimonds Aukstikalnis – Daniel Forsberg (0:3)
-65 kg: Daniil Gayduk – Kristoffer Bjorkskog (0:3)
-77 kg: Tomasz Zamyslowski – Ali Taimouri (1:2)
-71 kg: Mantas Grubliauskas – Niko Korventaus (0:3)
-77 kg: Raimondas Avlasevicius – Tommi Savolainen (KO)
-65 kg: Lauri Suomela – Pok Biil (0:3)
-69 kg: Matas Pultarazinskas – Sami Leinio (3:0)
-65 kg: Henri Kurttila – Timo Venalainen (2:1)
-65 kg: Janis Freimanis – Pok Biil (TKO)
-65 kg: Lauri Suomela – Dariusz Skoczek (3:0)
-60 kg: Abdifatah Khalif – Alireza Aholami (3:0)
-50 kg: Crista Padu – Satu Mykkänen (0:3)

scroll to top
Inline
Inline