fbpx
Close

VIDEO | Tyson Fury’l sakslase Schwarzi alistamisega kaua aega ei läinud

Avatar
-Tyson Fury – Tom Schwarz | Foto: Reuters/Scanpix

Pühapäeva hommikul toimus USA-s, Las Vegases profipoksiüritus, mille peamatšis käisid ringis raskekaallased Tyson Fury ja Tom Schwarz. Sakslasel pikka pidu ei olnud, Fury lõpetas matši tehnilise nokaudiga juba teises raundis.

Pärast möödunud aasta detsembris toimunud lahingut Deontay Wilderi vastu seekord “kergema” vastase saanud Fury’l sakslase alistamisega kaua aega ei läinud. Pärast otsivat avaraundi vahetas inglane esikätt ning asus rünnakule. Paaril korral tugevalt pihta saanud Schwarz proovis ka ise lüüa, kuid Fury sukeldus meistrilikult viiese löögiseeria eest ning tabas löökidevahetuse lõpetuseks sakslast kehasse. Teise raundi lõpus surus britt Schwarzi nurka ning lõpetas matši löökiderahega. 30-aastase Fury jaoks oli pühapäevane võit porfikarjääri 28. ning kahekümnendaks nokaudiks. Seni kaotuseta olnud Schwarzil on võite 24.

“Esiteks ma tahaksin tänada oma päästjat Jeesus Kristust selle võidu eest. Teiseks, suured tänud Ameerika! Jumal õnnistagu teid kõiki. Võidu võti oli nautida ringis olemist, kasutasin oma jab’i ja liikusin tal eest ära. Muutsin oma esikätt ning tabasin teda vasaksirgega, see oli hea löök, mis tekitaks probleeme igaühele. Olen pärast mõnda kuud tagasi, tooge nad kõik ette! Tahaksin poksida kas 21. septembril, või 5. oktoobril ning järgmine aasta võtaksin ette Deontay Wilderi,” sõnas võidukas Fury matši järgselt.

Poksiürituse co-main eventis võitis kergraskekaalu kohtumises Jesse Hart (26-2) Sullivan Barrerat (22-3) kohtunike ühehäälse otusega (99-90, 96-93, 97-92). Naiste kergekaalus võitis Mikaela Mayer (11-0) Lizbeth Crespot (13-5) samuti kohtunike ühehäälse otusega (100-90, 99-91, 98-92). Võidu sai kirja ka Fury tiimikaaslane, samuti Ben Davidsoni käe all treeniv Isaac Lowe (18-0-3), kui võitis Duarn Vue’d kohtunike ühehäälse otusega (97-93, 98-92, 99-91) ning säilitas enda valduses oleva WBC sulgkaalu tiitli.

scroll to top
Inline
Inline