fbpx
Close

Yakuza Fight 5: kickpoksija Hendrik Themas teenis muljetavaldava võidu

Avatar
Hendrik Themas | Foto: Ain Liiva/Yakuza Fight

9. märtsil toimus Rakvere spordihallis Yakuza Fight 5. Virumaa suurima võitlusspordiürituse üheks oodatuimaks matšiks oli Hnedrik Themase (Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemia) ja valgevenelase Aleksander Svirõdi vaheline kohtumine. Themas ei vedanud oma fänne alt ning võttis võidu teise raundi tehnilise nokaudiga.

Kohe avaraundis alustas Themas tugevate low-kickidega vastast töötlema. Esimese raundi keskel oli Themase jaoks ka üks veidi ärevam hetk, kui Svirõd tabas teda tugeva eeskäelöögiga. 30-aastane eestlane toibus löögist ning jätaks tugevate low-kickide löömist. Valgevene võitleja suutis neid taluda kuni teise raundi keskpaigani, selleks ajaks oli ringikohtunik talle juba kolm korda numbreid lugenud ning Themase võit tehnilise nokaudiga oli tõsiasi.

Muljetavaldav on fakt, et võit Yakuza Fight 5-el on Themase jaoks teine järjestikune, mille ta on teeninud low-kickidest tulenenud TKO-ga. Mäletatavasti võitis Themas veebruari keskel toimunud The League-il sama meetodiga. Võit Rakveres oli Eesti hetke ühe parima kickpoksija jaoks karjääri 11-s, nendest 8 on tulnud nokaudiga, kaotusekibedust on Themas pidanud tundma kümnel korral.

Vaata teisi Yakuza Fight 5 tulemusi SIIT.

 

scroll to top
Inline
Inline