fbpx
Close

Yakuza Fight 5: nelja mehe turniirivõit rändas esmakordselt Eestist välja

Avatar
Sergei Makejev ja Damian Piskorz | Foto: Ain Liiva/Yakuza Fight

9. märtsil toimus Rakvere spordihallis võitlusspordiüritus Yakuza Fight 5. Virumaa suurimal võitlusspordiüritusel toimus sarnaselt eelmistele aastatelegi K-1 nelja mehe turniir. Kolm korda turniiri võitnud Ott Remmer (Tartu Taipoksiklubi) oli ringis ka sel korral. Teised turniiril osalejad oli Damian Piskorz (POL), Don-Jelayo Soemotiko (NLD) ning kohalik Rakvere võitleja Sergei Makejev (Tugev Tahe).

Esimeses poolfinaalis Kohtusid Remmer ja Piskorz. Noor poolakas näitas head minekut ning survestas Remmerit esimeses ning teises raundis korralikult. Alles kolmandas raundis hoo sisse saanud Remmer suutis tugeva vasaksirgega poolaka jalad tudisema lüüa, kuid sellest jäi väheseks. Kohtunike punktidega 3:0 võitis Piskorz ning liikus edasi finaali.

“Leiti mees, kes lõpetas minu võiduseeria. Kahju, et alles kolmandas raundis hakkasid käed ja jalad tööle, kohe alguses tuleb tööle hakata.” Sõnas pettunud Remmer ringis matši järgselt.

Teises poolfinaalis kohtusid Don-Jelayo Soemotiko ja Sergei Makejev. Matš oli väga võrdne ja pingeline. Tulisest ehitlusest tuli võitjana välja kohalik mees Makejev (kohtunike häältega 2:1), kes oma finaali pääsuga Rakvere spordihalli kogunenud publikut rõõmustas.

Finaali alustas aktiivsemalt Makejev, tabades vastast nii käelöökidega, kui ka teravate low-kickidega. Avaraundi edenedes kogus ennast ka poolakas, tabades raundi lõpus Makejevit parema haagiga, mis tegi Rakvere mehe jalad hetkeks nõrgaks. Makejev jäi siiski püsti ja võitlus läks edasi.

Teise raundi alguses tabas Piskorz tugeva paremsirgega ning saatis Makejevi põrandale. Võitlejahinge näidanud 23-aastane eestlane toibus ning jätkas võitlust. Poola võitleja näitas küpset stiili, hoides survet ning kontrollis distantsi. Kolme raundi lõppedes võitjas küsimust ei olnud. Esmakordselt läks Yakuza Fight nelja mehe turniiri võidukarikas Poola.

Vaata teisi Yakuza Fight 5 ürituse tulemusi SIIT.

 

 

 

 

scroll to top
Inline
Inline